Povezane vesti
Odriču se njegoša i gorskog vijenca: Sraman udžbenik za osmi razred Crne Gore
Večernje novosti 15.12.2021
Foto Vikipedija U udžbeniku se još navodi da je Petar Petrović II NJegoš "doprineo uverenju da je bilo "istrage poturica". Foto: Printskrin Navodi se da se NJegoševo najpoznatije delo "Gorski vijenac" odnosi na ovaj "izmišljeni događaj". Ipak, nije samo… »
Odriču se njegoša i "gorskog vijenca" Udžbenik istorije za crnogorske osnovce zgrozio javnost (foto)
Alo 15.12.2021
Navode da je Njegoš u svom najpoznatijem delu pisao o izmišljenom događaju. U udžbeniku istorije za osmi razred Crne Gore tvrdi se da je "istraga poturica" izmišljeni događaj. U udžbeniku se još navodi da je Petar Petrović II Njegoš doprineo uverenju da… »
Vesti dana »
Drama u pojedinim delovima Srbije; Proglašena vanredna situacija; U toku je spasavanje ljudi
B92 pre 34 minutajoš 19 povezanih
Vučić: Ishod pregovora sa SAD o novoj licenci NIS-a u narednih 48 sati; O pretnjama i uvredama: Svako se kreće u granicama sopstvene pokvarenosti
RTV pre 49 minutajoš 37 povezanih
Poljski ambasador napadnut u Rusiji! Vređali ga i pokušavali da ga udare na putu do crkve!
Alo pre 9 minutajoš 48 povezanih




