Povezane vesti

Maja došla kod cara u izolaciju! Marinkovićeva nakon haosa i demoliranja imanja završila sa Filipom u krevetu, javnost…

Maja došla kod cara u izolaciju! Marinkovićeva nakon haosa i demoliranja imanja završila sa Filipom u krevetu, javnost…

Alo 16.12.2021
Haos između Maje i Filipa menja se iz sata u sat. Filip Car je pozvao Maju Marinković u sobu za izolaciju, gde su se odmah smestili u krevet, a zatim nastavili sa prepucavanjem. - Osećam se kao kreten, sad treba da gledam klipove, ti me psuješ, ja… »
Rekla mu da ga voli! Maja iskoristila Dalilinu i Carevu šifru sa Janjušem, ovaj zadrugar čuo ceo razgovor i ostao šokiran!

Rekla mu da ga voli! Maja iskoristila Dalilinu i Carevu šifru sa Janjušem, ovaj zadrugar čuo ceo razgovor i ostao šokiran!

Alo 16.12.2021
Buran odnos Maje i Janjuša definitivno se menja iz dana u dan. U nastavku razgovora sa Janjušem, Maja Marinković ga je upitala zašto je bio sa njom, ako smatra da je toliko loša. - Čekaj da tebe pitam nešto ja. Onako, posle dužeg vremena. Ako sam… »
Završiću u zatvoru zbog tebe, a ti u kolicima Car pokušao da spusti loptu sa Majom, ona ga žestoko oladila, pa počeo da…

Završiću u zatvoru zbog tebe, a ti u kolicima Car pokušao da spusti loptu sa Majom, ona ga žestoko oladila, pa počeo da…

Alo 16.12.2021
Filip pokušao da spusti loptu sa Majom, ali uzalud. Nakon večere, Filip Car je prišao Maji Marinković i legao pored nje i pokušavao da spusti loptu sa njom. - Prvi si joj crtao srce! - zamerila je Maja. - Znaš šta mi je ružno kod tebe, baš si… »
Raskrinkala cara pred svima! Maja otkrila da Filipu radi sujeta i da mu je jedini cilj da rastavi Dejana i Dalilu, samo da ne…

Raskrinkala cara pred svima! Maja otkrila da Filipu radi sujeta i da mu je jedini cilj da rastavi Dejana i Dalilu, samo da ne…

Alo 16.12.2021
Maja otkrila koji je Filipov plan zapravo. Naredno pitanje u emisiji "Pitanja gledalaca" voditeljka Ivana Šopić pročitala je Maji Marinković. Ti si naša kraljica, lepo kažeš da te ne vara intuacija, skapirala si da je Car nervozan zbog Dalile i… »
Potpuno raskrinkao maju i čorbu! Preko njega su se tajno viđali, a sada se oglasio Bora Santana i obelodanio sve tajne…

Potpuno raskrinkao maju i čorbu! Preko njega su se tajno viđali, a sada se oglasio Bora Santana i obelodanio sve tajne…

Alo 16.12.2021
Bora je takođe progovorio i o odnosu Maje i Cara za koga nema lepe reči. Milan Janković Čorba je u Belu kuću ušetao u kutiji, koju su zadrugari otvorili, a Maja Marinković i Filip Car su, kad su ga ugledali, zanemeli i nisu mogli da veruju koga… »
Maja bi svakako šutnula Cara zbog mene! Čorbino šok priznanje izazvalo haos u Beloj kući, a ova zadrugarka je…

Maja bi svakako šutnula Cara zbog mene! Čorbino šok priznanje izazvalo haos u Beloj kući, a ova zadrugarka je…

Alo 16.12.2021
Mnogi odnosu u rijalitiju poremetili su se ulaskom Milana Jankovića Čorbe. U toku je emisija "Pitanja gledalaca". Voditeljka Ivana Šopić pročitala je naredno pitanje koje je bilo za Milana Jankovića Čorbu. - Da li smatraš da bi Maja šutnula… »
SAD ćeš da vidiš, reći ću svima istinu! Car i Maja napravili karambol, pale pretnje, Marinkovićeva ga jurila po celom…

SAD ćeš da vidiš, reći ću svima istinu! Car i Maja napravili karambol, pale pretnje, Marinkovićeva ga jurila po celom…

Alo 16.12.2021
Haos ne jenjava! Filip Car napustio je Belu kuću, a Maja Marinković krenula je za njim i nastavila žestoku svađu. Foto: Youtube/Printscreen - Je*em ti sve na svetu, sve ćeš da vidiš i rećiću istinu i kako stvari stoje! Tebe sam je*o da bih se… »
Maja gađala Cara punom pikslom Marinkovićka cele noći pravila haos, a onda je Filipa unakazila u pušioni! (VIDEO)

Maja gađala Cara punom pikslom Marinkovićka cele noći pravila haos, a onda je Filipa unakazila u pušioni! (VIDEO)

Alo 16.12.2021
Maja Marinković noćas je imala jednu od svojih poznatih epizoda kada je Filipa Cara napadala, udarala, a na kraju i gađala čime je stigla. Marinkovićeva je, nakon haosa u izolaciji, potražila Filipa u Beloj kući i napravila novu scenu. Ona je… »

Vesti dana »