Povezane vesti
Skupština usvojila odluku o budžetu za 2022: Projekcija na 3,06 milijarde
Vranje news 17.12.2021
Odluka o budžetu grada Vranja za 2022. godinu usvojena je na 18. sednici Skupštine grada Vranja u petak. Obrazložući je, gradski većnik za budžet i finansije Bojan Kostić, rekao je da je ona jedna od najvažnijih za lokalnu samoupravu. Ukupni budžet grada… »
Izglasan budžet: Predviđeno je povećanje prihodne strane za 12 odsto
Večernje novosti 17.12.2021
Foto: J.C. Za Komunalni program predviđeno je 555 miliona dinara, od toga 230 miliona za saobraćajnice, a ostatak za izgradnju vodovodne i kanalizacione mreže, održavanje javne rasvete i izradu planske dokumentacije za dalju rekonstrukciju Zdravstvenog… »
U kasi 4,2 milijarde dinara: Gradsko veće usvojilo predlog budžeta Grada Kraljeva za 2022.
Večernje novosti 17.12.2021
GU u Kraljevu Prema ovom predlogu, ukupni prihodi u gradskoj kasi predviđeni su u iznosu od 4,25 milijarde dinara, a rashodi 4,83 milijarde, s tim što će se projektovani deficit od 581 miliona finansirati iz ovogodišnjeg suficita, odnosno neutrošenih… »
Vesti dana »
Denver pobedio Portland posle produžetka, novi tripl-dabl Jokića
Radio sto plus pre 44 minutajoš 25 povezanih
Trampov ultimatum Teheranu za otvaranje Ormuskog moreuza ističe danas; Poziv Irancima da formiraju "živi zid" oko elektrana
RTS pre 9 minutajoš 14 povezanih
Danas razvedravanje, ali stiže zahlađenje: Od sutra pad temperature
Glas Zapadne Srbije pre 1 satjoš 13 povezanih
'Nijedan čovek do sada ovo nije video': Artemis Dva otišao najdalje od Zemlje u istoriji
BBC News pre 9 minutajoš 10 povezanih
Aksios: Tramp pred odlukom - napad na iransku infrastrukturu ili produženje pregovora
RTV pre 9 minutajoš 8 povezanih


