Povezane vesti
Raspadaju se uraganke? Ksenija neće da peva za 300 evra, Sanja ima milionera iz Španije
Večernje novosti 20.12.2021
Foto: Printscreen Poslednji put je priča plasirana u medijima kada je Ksenija Knežević na Instagramu obrisala sve fotografije s koleginicama iz benda, a odmah nakon toga i sve objave sa svog profila. Međutim, iako se grupa trudi da u javnosti prikaže da… »
Haos među uragankama: "Neću da pevam za 300 evra" - Ksenija hoće da napusti grupu, Sanja smuvala milionera
Blic 20.12.2021
Već neko vreme u medijima kruži informacija da je grupa "Hurricane" pred raspadom, iako je njihov PR tim to više puta demantovao. Poslednji put se ova priča pojavila kada je Ksenija Knežević sa svog Instagram naloga obrisala sve fotografije sa… »
Vesti dana »
"Videla poruku od nje i izbila živce": Oglasila se Brižit Makron o glumici sa kojom se navodno Emanuel dopisivao: "Smatram da si veoma privlačna"
Blic pre 15 minutajoš 2 povezane
Početak finalne utakmice Kupa Srbije u fudbalu kasnio pola sata, održan minut ćutanja u znak sećanja na Vladimira Cvetkovića
Danas pre 55 minutajoš 1 povezana
Vojska Srbije i Mađarske održale vazduhoplovne vežbe u Subotici i Somboru
Telegraf pre 34 minutajoš 1 povezana




