Povezane vesti

Đerić: Nikad nije bilo gore

Đerić: Nikad nije bilo gore

Danas 23.12.2021
Ako kažem sada ono što svi znaju – da su poslovođe do vrha došli ljudi koji su nekompetentni, da li je to politička priča? Jeste, ali ja je ne govorim kao političku priču, već kao neko ko voli „Kolubaru“, rekao je za nedeljnik Vreme bivši… »
Bivši direktor Kolubare: „Prljav ugalj i sneg“ samo izgovori, plakao sam

Bivši direktor Kolubare: „Prljav ugalj i sneg“ samo izgovori, plakao sam

N1 Info 23.12.2021
Bivši generalni direktor Rudarskog basena (RB) "Kolubara" Slobodan Đerić izjavio je da su "glina, prljav ugalj i sneg", koje su vlasti navodile kao razlog za kolaps Termoelektrane Nikola Tesla (TENT) u Obrenovcu, samo izgovori i naglasio da je… »
Bivši direktor Kolubare: Prljav ugalj i sneg samo izgovori, plakao sam i pitao se da li je moguće

Bivši direktor Kolubare: Prljav ugalj i sneg samo izgovori, plakao sam i pitao se da li je moguće

Radio 021 23.12.2021
Bivši generalni direktor Rudarskog basena "Kolubara" Slobodan Đerić izjavio je da su "glina, prljav ugalj i sneg", koje su vlasti navodile kao razlog za kolaps TE Nikola Tesla, samo izgovor. Đerić je naglasio da je odgovornost na "ljudskom faktoru"… »
Bivši direktor Kolubare: Plakao sam i pitao se da li je ovo samoubistvo moguće

Bivši direktor Kolubare: Plakao sam i pitao se da li je ovo samoubistvo moguće

Nova 23.12.2021
Bivši generalni direktor Rudarskog basena (RB) "Kolubara" Slobodan Đerić izjavio je da su "glina, prljav ugalj i sneg", koje su vlasti navodile kao razlog za kolaps Termoelektrane Nikola Tesla (TENT) u Obrenovcu, samo izgovori i naglasio da je… »

Vesti dana »