Povezane vesti

Jezive pretnje iz Izraela: Napašćemo sami Iran ako bude trebalo i bilo neophodno! Oni obmanjuju svet!

Jezive pretnje iz Izraela: Napašćemo sami Iran ako bude trebalo i bilo neophodno! Oni obmanjuju svet!

Pravda 28.12.2021
Ministar spoljnih poslova Izraela Jair Lapid (Yair) izjavio je danas da je jevrejska država spremna da sama deluje ; protiv Irana u slučaju da to bude neophodno. On je to rekao uoči početka osme runde pregovora u Beču u cilju oživljavanja nuklearnog… »
Izraelski ministar: Ako bude potrebno, Izrael će djelovati sam protiv Irana

Izraelski ministar: Ako bude potrebno, Izrael će djelovati sam protiv Irana

Al Jazeera 28.12.2021
Naravno mi bismo više voljeli da djelujemo u saradnji sa međunarodnom zajednicom, rekao je Yair Lapid. Ministar vanjskih poslova Izraela Yair Lapid izjavio je danas da je Izrael spreman sam djelovati protiv Irana u slučaju da to bude neophodno. On je… »
Ministar spoljnih poslova Lapid: "Izrael je spreman da sam deluje protiv Irana ako treba"

Ministar spoljnih poslova Lapid: "Izrael je spreman da sam deluje protiv Irana ako treba"

Blic 28.12.2021
Izrael je spreman da deluje sam protiv Irana ukoliko bude neophodno, izjavio je danas ministar spoljnih poslova Izraela Jair Lapid, uoči početka osme runda razgovora u Beču o oživljavanju nuklearnog sporazuma iz 2015. godine. - Naravno, preferiramo da… »
Šef diplomatije: Izrael će delovati sam protiv Irana ako bude neophodno

Šef diplomatije: Izrael će delovati sam protiv Irana ako bude neophodno

Danas 27.12.2021
Ministar spoljnih poslova Izraela Jair Lapid (Yair) izjavio je danas da je jevrejska država spremna da sama deluje protiv Irana u slučaju da to bude neophodno. On je to rekao uoči početka osme runde pregovora u Beču u cilju oživljavanja nuklearnog… »

Vesti dana »