Povezane vesti

Vučićeva drugarica odbila da vrati u sud proteranog sudiju iz slučaja Mišković

Vučićeva drugarica odbila da vrati u sud proteranog sudiju iz slučaja Mišković

Nova 28.12.2021
Advokat Vladimir Vučinić, najpoznatiji javnosti kao sudija Specijalnog suda u procesu protiv biznismena Miroslava Miškovića, konkurisao za mesto u Višem kasacionom sudu, ali je odbijen iako Srbiji fale sudije. Inače, predsednica Vrhovnog kasacionog… »
Vučinić: Najbolje sudije sistem odbaci kao strano telo, bez opravdanih razloga

Vučinić: Najbolje sudije sistem odbaci kao strano telo, bez opravdanih razloga

N1 Info 28.12.2021
Advokat Vladimir Vučinić, nekadašnji sudija Specijalnog suda koji se zamerio vlastima odlukom u "slučaju Mišković", izjavio je da se nedavno javio na konkurs za sudije, što je i bio više od 20 godina, ali nije izabran iako je to "bila šansa da se… »
Advokat Vučinić: Konkurisao sam za sudiju, ali nisu ispravili nepravdu koja mi je učinjena

Advokat Vučinić: Konkurisao sam za sudiju, ali nisu ispravili nepravdu koja mi je učinjena

Beta 28.12.2021
Advokat Vladimir Vučinić, nekadašnji sudija Specijalnog suda koji se zamerio vlastima odlukom u "slučaju Mišković", izjavio je da se nedavno javio na konkurs za sudije, što je i bio više od 20 godina, ali nije izabran iako je to "bila šansa da se… »
Advokat Vučinić: Konkurisao sam za sudiju, ali nisu ispravili nepravdu koja mi je učinjena

Advokat Vučinić: Konkurisao sam za sudiju, ali nisu ispravili nepravdu koja mi je učinjena

Radio sto plus 28.12.2021
„Prijavio sam se na konkurs koji je raspisao Visoki savet sudstva za sudiju Vrhovnog kasacionog suda. Verovao sam da neko sa mojim iskustvom, radnom i ličnom biografijom, može da pomogne, tim pre jer mi je do ispunjena punog radnog staža uz sve drugo… »

Vesti dana »