Povezane vesti

Vlasnici Novosti prvo kupuju privatni pa državni deo Politike

Vlasnici Novosti prvo kupuju privatni pa državni deo Politike

Danas 29.12.2021
Još ništa nije potpisano, ali prodaja kompanije Politika započeće tako što će prvo biti otkupljen udeo od 50 odsto akcija koje drži ruska Ist media, iza koje se smatra da stoji biznismen Miroslav Bogićević. Ist media kao suvlasnik ima pravo… »
Biznismen prodaje "politiku" - "ko prvi da pare, njegova je!" Bogićević otkrio - Imam nanogicu, zanima me samo plaćanje

Biznismen prodaje "politiku" - "ko prvi da pare, njegova je!" Bogićević otkrio - Imam nanogicu, zanima me samo plaćanje

Mondo 29.12.2021
Biznismen i vlasnik koncerna "Farmakom MB" iz Šapca Miroslav Bogićević prodaje svoj udeo od 50 odsto u kompaniji "Politika novine i magazini". On je rekao da transakcija nije obavljena, a da će novi vlasnik postati onaj ko prvi uplati novac. Biznismen… »
Bivši tajkun ponovo u akciji: Bogićević prodaje 50 odsto udela u "Politici": Imam nanogicu, ne idem na razgovore

Bivši tajkun ponovo u akciji: Bogićević prodaje 50 odsto udela u "Politici": Imam nanogicu, ne idem na razgovore

Blic 29.12.2021
Vlasnik "Farmakoma MB" Miroslav Bogićević izjavio je da prodaje svoj udeo - 50 odsto vlasništva u kompaniji "Politika novine i magazini" (PNM), navodeći da ima nekoliko zainteresovanih firmi, ali da to još nije završeno. - Ko prvi da para, on će… »
Bogićević prodaje svoj udeo u Politici: Ko prvi da pare dobija 50 odsto

Bogićević prodaje svoj udeo u Politici: Ko prvi da pare dobija 50 odsto

Nova 29.12.2021
Prema saznanjima Nova.rs, biznismen i vlasnik koncerna "Farmakom MB" iz Šapca Miroslav Bogićević prodaje svoj udeo od 50 odsto u kompaniji "Politika novine i magazini". On je to potvrdio za naš portal i rekao da transakcija nije obavljena, a da će… »
Bogićević: Prodajem svojih 50 odsto u „Politici“, detalje ne znam, imam nanogicu

Bogićević: Prodajem svojih 50 odsto u „Politici“, detalje ne znam, imam nanogicu

N1 Info 29.12.2021
Vlasnik "Farmakoma MB" Miroslav Bogićević izjavio je da prodaje svoj udeo - 50 odsto vlasništva u kompaniji "Politika novine i magazini" (PNM), navodeći da ima nekoliko zainteresovanih firmi, ali da to još nije završeno. „Ko prvi da para, on će… »

Vesti dana »