Povezane vesti
Preminuo muškarac koji je zapalio kliniku: Japanac uneo eksploziv u psihijatrijsku bolnicu i ubio 25 ljudi
Večernje novosti 30.12.2021
Foto: Printksrin/Jutjub Kako prenosi Rojters, muškarac je bio u kritičnom stanju nakon požara zbog udisanja ugljen-monoksida. Snimci bezbednosnih kamera sa klinike pokazali su da je požar izbio kada je Tanimoto uneo u zgradu dve torbe iz kojih je curila… »
Vesti dana »

Sunčan dan, temperatura do 33 stepena - naredne nedelje novi toplotni talas
RTS pre 38 minutajoš 5 povezanih

Novosađani u protesnoj šetnji stigli do zgrade jednog od "batinaša" studenata: Policija odblokirla Kulturni centar Beograda (video)
Blic pre 7 satijoš 2 povezane

Slovenački parlament usvojio zakon koji dozvoljava asistirano samoubistvo
Danas pre 9 satijoš 1 povezana

Razgovori o situaciji na fakultetima: Rektor Đokić sastao se sa izaslanicom Velike Britanije za Zapadni Balkan Karen Pirs i ambasadorom Fergusonom
Blic pre 7 satijoš 1 povezana

Bolsonaro mora da nosi nanogicu: Brazilski sud odlučio da bivši predsednik bude pod stalnim policijskim nadzorom
Danas pre 9 satijoš 1 povezana