Povezane vesti

Dejan saznao za dodire dalile i Filipa! Dragojević provalio bivšu i Cara, napraviće opšti karambol kada sazna sve detalje…

Dejan saznao za dodire dalile i Filipa! Dragojević provalio bivšu i Cara, napraviće opšti karambol kada sazna sve detalje…

Alo 05.01.2022
Nakon svega ovoga Dalila se pravila kao da se ništa nije desilo. Dalila Dragojević je otkrila Dejanu Dragojeviću šta se dešavalo u izolaciji između nje i Filipa Cara, ali mu je prećutala jako bitne detalje. Podsetimo, sinoć je Car došao do njenog… »
Imaju nove šifre! Filip Car sebe nazvao džukcem, a Dalila više nije retriver, u sve se umešao i Miki

Imaju nove šifre! Filip Car sebe nazvao džukcem, a Dalila više nije retriver, u sve se umešao i Miki

Alo 05.01.2022
I dalje je voli! Filip Car je u nekoliko navrata jutros pokušavao da stavi Dalili Dragojević do znanja da je voli pa je celo jutro pričao sa njom. Poznato je da su njih dvoje koristili šifre ranije poput "Retriver" kako je Car zvao Dalilu, međutim u… »
Prećutala maženje Dejanu! Dalila krije istinu o ljubavi, zaboravila da kaže mužu šta je radila sa Filipom

Prećutala maženje Dejanu! Dalila krije istinu o ljubavi, zaboravila da kaže mužu šta je radila sa Filipom

Alo 05.01.2022
Šokantno. Dalila Dragojević je otkrila Dejanu šta se dešavalo u izolaciji između nje i Cara, ali mu je prećutala jako bitne detalje. - Jutros je kao hteo da priča sa mnom, i bilo je normalno, a onda je krenuo da preteruje i da mi prebacuje kako sam… »
Dalila besna kao ris! Dragojevićka izgorela od ljubomore, pa se žalila Zoli zbog onog što Filip i Ana rade ispred nje!

Dalila besna kao ris! Dragojevićka izgorela od ljubomore, pa se žalila Zoli zbog onog što Filip i Ana rade ispred nje!

Alo 05.01.2022
Filip ljubio Anu na dva metra od Dalile. Dalila Dragojević bila je jako besna kada je morala da ispriča Lazaru Čoliću Zoli da se Filip Car ljubio sa Anom Jovanović na dva mentra o nje. - Mi smo pokušali da pričamo normalno, a onda smo se… »

Vesti dana »