Povezane vesti

Ponovo u maratonskoj svađi Dragojevići opet ušli u sukob, Dalila ga pitala jel se pokajao zbog razvoda!

Ponovo u maratonskoj svađi Dragojevići opet ušli u sukob, Dalila ga pitala jel se pokajao zbog razvoda!

Alo 06.01.2022
Nakon emisije ''Pitanja gledalaca'' tenzija između ova dva zadrugara samo raste! Dejan i Dalila Dragojević su se, nakon jela, osamili u pušionici, pa su započeli još jedan u nizu razgovor. Foto: Youtube/Printscreen - Je l' imaš ti nešto pozitivno… »
Rekao mi je da me voli kao boga! Dalila raskrinkala Cara, on se bezuspešno branio, Dejan ponovo slomljen!

Rekao mi je da me voli kao boga! Dalila raskrinkala Cara, on se bezuspešno branio, Dejan ponovo slomljen!

Alo 06.01.2022
Mnogi nisu mogli da veruju u ono što čuju! U toku je emisija ''Pitanja gledalaca'', a nakon što su Marko Đedović i Jovana Tomić Matora izneli mišljenje na odnos Dalile Dragojević i Filipa Cara u poslednja dva dana, reč je dobio Dejan Dragojević… »
Svesni smo da ništa nije gotovo! Đedović saterao u ćošak Dalilu i Cara, zadrugarim im sve sasuli u lice!

Svesni smo da ništa nije gotovo! Đedović saterao u ćošak Dalilu i Cara, zadrugarim im sve sasuli u lice!

Alo 06.01.2022
Ne mogu više da beže od istine! U toku je emisija Pitanja gledalaca. Prvo pitanje koje je napravilo opštu pometnju za crnim stolom je vezano za odnos Filipa Cara i Dalile Dragojević i situacije iz izolacije koja se dogodila u ranim jutarnjim… »

Vesti dana »