Povezane vesti
AMSS: Kolovozi vlažni, opasnost od poledice
Danas 08.01.2022
Saobraćaj u Srbiji odvija se po vlažnim kolovozima, uz hladno vreme i opasnost od poledice uz moguće proklizavanje vozila, saopštio je jutros Auto moto savez Srbije (AMSS). Pravi zimski uslovi vožnje sa snegom na putu očekuju se u planinskim predelima… »
Na Horgosu, Kelebiji i Batrovcima čeka se dva sata
Blic 08.01.2022
Prema informacijama AMS S, na graničnim prelazima Horogoš, Kelebija i Batrovci na izlazu se čeka dva sata. Autobusi na Batrovcima čekaju nešto kraće - oko 90 minuta, dok na teretnim terminalima nema zadržavanja vozila. Zbog božićnih praznika produženo je… »
AMSS: Neophodan oprez zbog vlažnih kolovoza i moguće poledice i odrona
Danas 07.01.2022
Auto moto savez Srbije (AMSS) je večeras savetovao vozačima da budu oprezni zbog u nižim predelima vlažnih kolovoza i moguće poledice na mostovima i na planinskim prevojima. AMSS je naveo da, iako je u saobraćaju manji broj vozila, neophodan dodatan… »
Vesti dana »
Pavlović (NPS): Predlog o bezbednosnom sistemu povučen zbog sukoba u SNS
Danas pre 4 satijoš 1 povezana
MUP: Uhapšena dvojica u Pećincima zbog sumnje da su kolima udarila muškarca (60) koji je preminuo
Danas pre 3 satajoš 1 povezana





