Povezane vesti

Nenad Periš: Svaki dan se čujem sa Matejevim prijateljima, dobili su koronu

Nenad Periš: Svaki dan se čujem sa Matejevim prijateljima, dobili su koronu

Nova 09.01.2022
Otac nestalog Mateja Periša je kroz suze rekao da neće napustiti Beograd sve dok ne nađe svog sina, a potom je govorio o prijateljima sa kojima je Matej došao u Beograd da bi dočekali Novu godinu. Otkrio je da su se mladići razboleli od… »
Nenad periš u suzama u iščekivanju vesti o sinu: Otkrio nove detalje o Matejevim prijateljima s kojima je bio u Beogradu

Nenad periš u suzama u iščekivanju vesti o sinu: Otkrio nove detalje o Matejevim prijateljima s kojima je bio u Beogradu

Kurir 09.01.2022
Otac nestalog Mateja Periša je kroz suze rekao da neće napustiti Beograd sve dok ne nađe svog sina, a potom je govorio o prijateljima sa kojima je Matej došao u Beograd da bi dočekali Novu godinu. Otkrio je da su se mladići razboleli od korona… »
"Nadam se i ostajem tu": Snimak Nenada Periša dok sa knedlom u grlu odgovara na pitanje novinarke pokazuje sve dostojanstvo…

"Nadam se i ostajem tu": Snimak Nenada Periša dok sa knedlom u grlu odgovara na pitanje novinarke pokazuje sve dostojanstvo…

Blic 08.01.2022
"Gde da idem? Gde da idem?", ovako na pitanje novinarke do kada ostaje u Beogradu odgovara Nenad Periš otac nestalog Splićanina Mateja Periša za kojim potraga traje punih devet dana. Potresni video Nenada Periša skrhanog bolom sa knedlom u grlu i… »
Periš: Nada me nije napustila i neće, molim se Bogu da nađemo Mateja

Periš: Nada me nije napustila i neće, molim se Bogu da nađemo Mateja

Danas 08.01.2022
Otac nestalog mladića Mateja Periša iz Splita, Nenad Periš, rekao je da ga nada nije napustila, i da akcija potrage nije jednostavna i da ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP) Srbije radi sve što može. „Treba se nadati, ja se nadam, nada mi nije… »

Vesti dana »