Povezane vesti

MVP Jokića ne poštuju u NBA ligi? Njegov komentar je mnoge iznenadio!

MVP Jokića ne poštuju u NBA ligi? Njegov komentar je mnoge iznenadio!

Sportske.net 14.01.2022
I dok Novak Đoković trpi nezapamćeno maltretiranje u Melburnu od strane australijskih vlasti, Nikola Jokić se suočava sa nepoštovanjem od strane američkih medija, ali i u samoj NBA ligi kada je u pitanju odnos prema igraču koji je prošle sezone… »
Novinari pitali Jokića o nepoštovanju njegovog dela: Odgovor je oduševio ceo svet – MVP zna šta želi!

Novinari pitali Jokića o nepoštovanju njegovog dela: Odgovor je oduševio ceo svet – MVP zna šta želi!

Hot sport 14.01.2022
Sa razlogom je najbolji. Srpski reprezentativac i centar Denver Nagetsa Nikola Jokić, nije se puno trošio u ubedljivoj pobedi nad Portlandom. Denver je slavio sa 140:108, a Jokić je za 28 minuta postigao 20 poena, dok je uz to dodao i 8 skokova i 7… »
Jokić odgovorio na izjavu da je "najnepoštovaniji MVP u istoriji": Sviđa mi se ako me poštuju, ako ne - svejedno

Jokić odgovorio na izjavu da je "najnepoštovaniji MVP u istoriji": Sviđa mi se ako me poštuju, ako ne - svejedno

Sportal blic 14.01.2022
, a je pružio veoma dobru partiju sa 20 ubačenih poena, uz osam skokova i sedam asistencija. Nakon utakmice se srpski košarkaš osvrnuo na izjavu trenera Nagetsa Majkla Melouna, koji je istakao da Somborac zaslužuje bolji tretman i da je "najmanje… »
Nikola Jokić brutalno iskren: Ne poštuju me? Ne treba mi to uopšte, želim samo jedno!

Nikola Jokić brutalno iskren: Ne poštuju me? Ne treba mi to uopšte, želim samo jedno!

Večernje novosti 14.01.2022
FOTO: Tanjug/AP Podsetimo, nedavno je trener Majk Meloun izjavio da Srbin zaslužuje bolji tretman i da je "najmanje poštovan MVP u istoriji lige". Nakon duela sa Portlandom novinari su želeli da znaju šta Jokić o tome misli... - Sviđa mi se. Ako me… »
Igrač srpskog porekla zapažen u pobedi memfisa: DŽon Končar pruža dobre partije od starta sezone

Igrač srpskog porekla zapažen u pobedi memfisa: DŽon Končar pruža dobre partije od starta sezone

Večernje novosti 14.01.2022
Foto: Printskrin Youtube/Let's Get Jitty Grizlisi su savladali Minesota timbervulvse 116:108, što im je 11. uzastopna pobeda. Predvodio ih je Dezmond Bejn sa 21 poenom, DŽeren DŽekson je ubacio 20, a DŽa Morant 16 poena, uz šta je dodao i 9… »
Denver ubedljiv protiv Portlanda, Jokić ubacio 20 poena

Denver ubedljiv protiv Portlanda, Jokić ubacio 20 poena

Dnevnik 14.01.2022
DENVER: Košarkaši Denvera ubedljivo su pobedili Portland 140:108 na svom parketu od i upisali 21. trijumf od početka NBA sezone. Nagetse je do trijumfa predvodio Vil Barton sa 21 poenom, dok je Nikola Jokić ubacio 20 koševa uz osam skokova i sedam… »
Jokićeva MVP rutina, "Srbin" iz Memfisa imao veče karijere!

Jokićeva MVP rutina, "Srbin" iz Memfisa imao veče karijere!

Sportske.net 14.01.2022
Denver ovoga puta nije dozvolio preokret. Vodili su sa 26 razlike u trećoj četvrtini i održali prednost bez problema. Do vrha su napunili koš oslabjenog Portlanda, ubacili su 140 poena, a u takvom slučaju nema potrebe da MVP Jokić forsira. Srbin je… »
NBA: Sjajna partija Jokića, Denver ‘brojao’ do 140! (video)

NBA: Sjajna partija Jokića, Denver ‘brojao’ do 140! (video)

Hot sport 14.01.2022
Još jednu dobru utakmicu odigrao je srpski centar. Nikola Jokić je predvodio Denver Nagetse do pobede nad Portlandom rezultatom 140:108. Somborac je na parketu proveo manje od pola sata i za to vreme postigao 20 poena (8/10 iz igre, 1/2 trojke, 3/3… »
Denver pobedio Portland uz 20 poena Jokića

Denver pobedio Portland uz 20 poena Jokića

Radio sto plus 14.01.2022
Šestorica igrača Denvera postigla su dvocifreni broj poena, a najefikasniji je bio Vil Barton sa 21 poenom. Srpski centar Nikola Jokić postigao je 20 poena, uz osam skokova i sedam asistencija, a u poslednjoj deonici nije ulazio u igru. Džef Grin… »

Vesti dana »