Povezane vesti
Buenos Ajres: Hiljade potrošača bez struje na 41,5 stepeni
Nova 15.01.2022
Desetine hiljada potrošača u glavnom gradu Argentine danas je ostalo bez električne energije u trenutku kada je temperatura dostigla maksimalnu vrednost u poslednjih 65 godina od 41,5 stepeni. Nacionalna agencija za električnu energiju saopštila je da… »
Haos u Buenos Ajresu: Hiljade potrošača bez struje na 41,5 stepeni
Večernje novosti 14.01.2022
Foto: Profimedia/Ilustracija Nacionalna agencija za električnu energiju saopštila je da skoro 80.000 korisnika u Buenos Ajresu ostalo popodne bez električne enrgije, da bi oko sat vremena kasnije u gradu bila zabeležena temperatura od 41,5 stepeni… »
Vesti dana »
Novosađani na direktnom suncu izmerili gotovo 50 stepeni Celzijusa
Moj Novi Sad pre 2 satajoš 36 povezanih
Guča i dalje u šoku nakon curenja amonijaka: Meštani za Telegraf otkrili jedan jezivi detalj
Telegraf pre 19 minutajoš 50 povezanih
SAD: Napadnuta iranska skladišta raketa i radarske lokacije kod Ormuza; Iran uzvratio udarima na američke vojne objekte
RTS pre 55 minutajoš 38 povezanih
Kakav debakl: Na skupu u Beogradu tek nešto više od 30.000 ljudi
Ozon press pre 1 satjoš 21 povezana



