Повезане вести
Референдумске поделе и у Кикинди: Једни за, други против, трећи у бојкоту
Данас 15.01.2022
Као за изборне дане, и за недељни референдум на територији Града Кикинде биће отворено 60 бирачких места – 35 у граду и 25 у девет села, а укупно право гласа има 47.835 грађана. Гласање ће се спроводити, од 7 до 20 сати и, како… »
И грађани у карантину ће моћи да гласају: Из РИК објаснили процедуру, заражени имају право да учествују на референдуму
Вечерње новости 15.01.2022
Фото: Профимедиа/Илустрација Многи су се питали да ли ће, у складу са чињеницом да влада пандемија корона вируса, моћи да гласају на предстојећем референдуму. Члан Републичке изборне комисије Миљкан Карличић наводи да ће и… »
Вести дана »
Андреас Шидер после избора на КиМ: Курти најбоља шанса за стабилност, време да ЕУ појача притисак на Вучића
Еуроневс пре 1 сатјош 68 повезаних
Две недеље од хаварије на “Рзаву”: Укинута ванредна ситуација на територијама Чачка и Горњег Милановца
Вечерње новости пре 5 минутајош 28 повезаних
Трамп: Иран и Израел траже начин за „хитно примирје” након размене удара
Форбес пре 1 сатјош 44 повезане
"Ако сатанистичка коалиција направи још једну грешку, регион ће се претворити у пакао" Најоштрија претња Ирана од почетка сукоба!
Курир пре 15 минутајош 31 повезана
После правог летњег дана следи изненађење: Огласио се РХМЗ, ови крајеви први су на удару
Телеграф пре 35 минутајош 31 повезана


