Povezane vesti

Đoković: Izuzetno sam razočaran presudom

Đoković: Izuzetno sam razočaran presudom

Dnevnik 16.01.2022
MELBURN: Novak Đoković oglasio se nakon današnje odluke australijskog Federalnog suda, koji je podržao poništenje njegove vize, i izjavio da je izuzetno razočaran presudom. "Želeo bih da dam kratku izjavu, da se osvrnem na epilog današnjeg… »
Ludilo posle Novakove deportacije dostiglo vrhunac, novi talas podrške

Ludilo posle Novakove deportacije dostiglo vrhunac, novi talas podrške

Nova 16.01.2022
Saga oko Novaka Đokovića dobila je najlošiji mogući epilog, najbolji teniser sveta je deportovan iz Australije, a na Nova.rs ste mogli da ispratite sva dešavanja vezana za status najboljeg tenisera planete. Đokoviću je Aleks Hok, ministar za… »
Nije izgubio Novak Đoković, već zdrav razum! Teniser brani Noleta - sramota je šta su mu uradili!

Nije izgubio Novak Đoković, već zdrav razum! Teniser brani Noleta - sramota je šta su mu uradili!

Mondo 16.01.2022
Čovek koji je nekoliko puta morao da se raspravlja zbog Novaka Đokovića oglasio se i nakon deportovanja. Čovek koji je nekoliko puta morao da se raspravlja zbog Novaka Đokovića oglasio se i nakon deportovanja. Najbolji na svetu neće imati priliku… »
Šta Predrag Kon kaže o deportaciji Novaka Đokovića

Šta Predrag Kon kaže o deportaciji Novaka Đokovića

Vesti online 16.01.2022
Epidemiolog i član Kriznog štaba dr Predrag Kon oglasio se na društvenim mrežama pošto su australijske vlasti deportovale najboljeg tenisera sveta Novaka Đokovića. Federalni sud Australije izrekao je presudu, po kojoj je odbijena žalba najboljeg… »
Sramna poruka ATP-a: ‘Izbacivanjem Novaka stavljena je tačka!’

Sramna poruka ATP-a: ‘Izbacivanjem Novaka stavljena je tačka!’

Hot sport 16.01.2022
Aocijacija teniskih profesionalaca (ATP) oglasila se povodom slučaja Novaka Đokovića. Kako se navodi u saopštenju, izbacivanjem srpskog tenisera Novaka Đokovića sa ‘stavljena tačka na niz događaja koji su za duboko žaljenje’. – Današnjom… »
Sramni ATP: Izbacivanjem Novaka stavljena tačka

Sramni ATP: Izbacivanjem Novaka stavljena tačka

Nova 16.01.2022
Asocijacija teniskih profesionalaca (ATP) saopštila jeda je izbacivanjem srpskog tenisera Novaka Đokovića sa Otvorenog prvenstva Australije u Melburnu "stavljena tačka na niz događaja koji su za duboko žaljenje" i da će njegovo odsustvo na prvom… »
Oglasila se porodica Đoković: ‘Razočarani smo, skandalozno ponašanje!’

Oglasila se porodica Đoković: ‘Razočarani smo, skandalozno ponašanje!’

Hot sport 16.01.2022
Prvi reket sveta napustio je Melburn. Nakon što mu je po drugi put ukinuta viza i odbijena žalba, Novak Đoković je napustio Australiju i krenuo put Dubaija, a njegova porodica se oglasila saopštenjem, koje prenosimo u celosti: – Veoma smo… »
FOTO Na hiljade ljudi prate jedan let, čik pogodite čiji

FOTO Na hiljade ljudi prate jedan let, čik pogodite čiji

Nova 16.01.2022
Novak Đoković je u nedelju popodne poleteo ka Dubaiju iz Australije i njegov let prate na hiljade ljudi. Specijalizovani portal „Flight Radar“ objavio je da je let EK409, ubedljivo najpraćeniji na njihovom sajtu, upravo zbog Đokovića. Novak je… »
Srđan Đoković podelio morbidnu poruku navijača na Instagramu, pa obrisao: "Nisu moje reči!"

Srđan Đoković podelio morbidnu poruku navijača na Instagramu, pa obrisao: "Nisu moje reči!"

Sportal blic 16.01.2022
, otac najboljeg tensera sveta razočaran je odlukom suda u Australiji da ukine vizu njegovom sinu i deportuje. neće biti u prilici da se bori za 21. grend slem u karijeri, a 10. pehar na "ozi openu", nakon što mu je po drugi put viza ukinuta, a onda tu… »
"Okončana serija događaja koji su za žaljenje": Oglasio se i ATP, sada kada je sve gotovo: "Novak je jedan od najvećih…

"Okončana serija događaja koji su za žaljenje": Oglasio se i ATP, sada kada je sve gotovo: "Novak je jedan od najvećih…

Sportal blic 16.01.2022
tur, organizacija koja okuplja svetske profesionalne igrače tenisa, saopštila je da je poništavanjem australijske vize okončana serija događaja koji su za žaljenje. - Na kraju, moraju se poštovati odluke pravnih organa kada je riječ o javnom… »
ATP se setio da je Đoković u nevolji: "Novak prošao kroz turbulentan period, potrebno vreme da se izvuku pouke iz ove…

ATP se setio da je Đoković u nevolji: "Novak prošao kroz turbulentan period, potrebno vreme da se izvuku pouke iz ove…

Večernje novosti 16.01.2022
Foto: Profimedia Za sve vreme Novakove golgote po australijskim sudovima i zatvorima, pardon - "hotelima", Asocijacija teniskih profesionalaca (ATP) oglasila se samo jednom, šturim saopštenjem od pre neki dan i konačno opet danas, ništa manje… »
Pretnja Australijanaca: Tri godine zabrane učešća u Melburnu

Pretnja Australijanaca: Tri godine zabrane učešća u Melburnu

Danas 16.01.2022
Federalni sud Australije potvrdio je odluku da Novak Đoković bude deportovan iz zemlje i da mu se tako onemogući nastup na Australijan openu. Mogućnost da mu se zabrani povratak u Australiju u naredne tri godine mogla bi da znači i kraj igara… »
Poznato je koju sumu novca će Novak morati da plati Australiji

Poznato je koju sumu novca će Novak morati da plati Australiji

Nova 16.01.2022
Novak Đoković biće deportovan iz Australije, automatski će mu biti i određena trogodišnja zabrana ulaska u zemlju, usput će i troškove suđenja platiti. Novak će morati da plati troškove suđenja i prema pisanju australijskih medija, radi se o… »
Marej: Situacija nije dobra ni za koga, ne sviđa mi se što je Đoković bio u pritvoru

Marej: Situacija nije dobra ni za koga, ne sviđa mi se što je Đoković bio u pritvoru

Beta 16.01.2022
Britanski teniser Endi Marej rekao je danas da odluka da prvi igrač sveta Novak Djoković ne učestvuje na Australijan openu nije dobra ni za koga i da mu se ne svidja što je srpski teniser bio u pritvoru. "To nije sjajno za turnir, pošto je bolje kada… »
Gospodin i u porazu: Prve reči Novaka Đokovića nakon šokantne odluke suda – ‘Izuzetno sam razočaran presudom’

Gospodin i u porazu: Prve reči Novaka Đokovića nakon šokantne odluke suda – ‘Izuzetno sam razočaran presudom’

Hot sport 16.01.2022
Ceo svet je razočaran odlukom australijskog suda da odbije žalbu Novakovih advokata na ukidanje vize. Na veliku žalost, najbolji teniser sveta Novak Đoković ovog puta neće imati priliku da ispiše istoriju i osvoji 21. gren slem titulu, pa će do… »
Đoković mora da plati kaznu nakon presude, suočava se i sa zabranom ulaska u Australiju

Đoković mora da plati kaznu nakon presude, suočava se i sa zabranom ulaska u Australiju

Sportal blic 16.01.2022
Prvi reket sveta neće biti u prilici da brani trofej na , a to je . Konačnu reč dao je Savezni sud Australije, koji je odlučio da mu potvrdi odluku oko ukidanja vize, a presuda tročlanog sudijskog tima bila je jednoglasna, saopšteno je vrhovni… »
Novakov mrzitelj likuje: Nije bilo lako izbaciti ga, pobeda ministra

Novakov mrzitelj likuje: Nije bilo lako izbaciti ga, pobeda ministra

Nova 16.01.2022
Ben Rotenberg, novinar poznat po provokacijama na račun Novaka Đokovića i njegovih navijača, likuje posle odluke Federalnog suda Australije. Novak Đoković biće deportovan iz Australije, automatski će mu biti i određena trogodišnja zabrana ulaska… »
Kirjos se „udara po glavi“ zbog presude Novaku FOTO

Kirjos se „udara po glavi“ zbog presude Novaku FOTO

Nova 16.01.2022
Nik Kirjos ogorčen je zbog odluke da se Novak Đoković deportuje iz Australije. Kirjos je bio među retkim teniserima koji su se ohrabrili da stanu uz Novaka, u nekoliko navrata je pružio podršku, na čemu je Novak i zahvalio. Novak je jednom dobio… »
Đoković: Razočaran sam, ali poštujem odluku Suda (VIDEO)

Đoković: Razočaran sam, ali poštujem odluku Suda (VIDEO)

Beta 16.01.2022
Srpski teniser Novak Djoković rekao je danas da je izuzetno razočaran zbog odluke Saveznog suda da odbaci njegovu žalbu na ukidanje vize, pošto to znači da neće moći da igra na Otvorenom prevenstu Australije u Melburnu. Tročlano veće Saveznog… »
Srbi razočarani onim što je snašlo Novaka: Ovo je najjača antivakserska kampanja, čestitamo sramite se

Srbi razočarani onim što je snašlo Novaka: Ovo je najjača antivakserska kampanja, čestitamo sramite se

Noizz 16.01.2022
Prvi teniser sveta Novak Đoković izgubio je slučaj pred Saveznim sudom Australije. Kako je saopštio vrhovni sudija Džejms Alsop, odluka tročlanog veća bila je jednoglasna, a Novak Đoković tako neće imati priliku da nastupi na Australijan openu i… »
Đoković se oglasio nakon odluke suda: Razočaran sam!

Đoković se oglasio nakon odluke suda: Razočaran sam!

Sportal blic 16.01.2022
Prvi teniser sveta izgubio je slučaj pred Saveznim sudom Australije! Kako je saopštio vrhovni sudija Džejms Alsop, odluka tročlanog veća bila je jednoglasna, a Novak Đoković tako neće imati priliku da nastupi na Australijan openu i biće… »
Đoković: Veoma sam razočaran odlukom suda, uzeću vreme da odmorim

Đoković: Veoma sam razočaran odlukom suda, uzeću vreme da odmorim

Danas 16.01.2022
Srpski teniser Novak Đoković oglasio se nakon što je Federalni sud u Australiji odbio njegovu žalbu i u saopštenju je istakao da je veoma razočaran takvom odlukom. „Sada ću odvojiti malo vremena da se odmorim i oporavim, pre nego što dam dalje… »
Đoković: Izuzetno sam razočaran presudom

Đoković: Izuzetno sam razočaran presudom

Radio 021 16.01.2022
Novak Đoković oglasio se posle odluke Federalnog suda Australije o deportaciji. "Želeo bih da dam kratku izjavu, da se osvrnem na odluku posle današnjeg ročišta u Sudu. Sada ću uzeti malo vremena da se odmorim i oporavim, pre nego što dam bilo… »
Đoković se oglasio: Razočaran sam, ali poštujem odluku

Đoković se oglasio: Razočaran sam, ali poštujem odluku

N1 Info 16.01.2022
Najbolji teniser sveta Novak Đoković razočaran je zbog gubitka sudskog procesa sa australijskim vlastima, kojim mu je onemogućeno učešće na Australijan openu. Novakova žalba na odluku ministra za migracije Aleksa Hoka da mu ukine vizu nije… »
Hit reakcija nika kirjosa - odmah se oglasio o Novaku: Javio se na tviteru i bez reči sve objasnio!

Hit reakcija nika kirjosa - odmah se oglasio o Novaku: Javio se na tviteru i bez reči sve objasnio!

Mondo 16.01.2022
Nakon šokantne odluke Federalnog suda, Australijanac je morao da reaguje. Nakon šokantne odluke Federalnog suda, Australijanac je morao da reaguje. Najbolji teniser sveta Novak Đoković izgubio je slučaj pred Federalnim sudom, neće moći da igra na… »
Ministar likuje zbog Novakove deportacije: On je Đokoviću ukinuo vizu, a sad ne krije da je presrećan!

Ministar likuje zbog Novakove deportacije: On je Đokoviću ukinuo vizu, a sad ne krije da je presrećan!

Mondo 16.01.2022
Aleks Houk se obratio javnosti saopštenjem povodom pobede na sudu protiv Novaka Đokovića. Aleks Houk se obratio javnosti saopštenjem povodom pobede na sudu protiv Novaka Đokovića. Konačna odluka je doneta - Novak Đoković je izgubio na sudu i… »
Škakljiva poruka Srđana Đokovića: Atentant na najboljeg, primio 50 metaka

Škakljiva poruka Srđana Đokovića: Atentant na najboljeg, primio 50 metaka

Nova 16.01.2022
Srđan Đoković, otac najboljeg tenisera sveta, ogorčen je odlukom da se Novak deportuje iz Australije. Novak Đoković biće deportovan iz Australije, automatski će mu biti i određena trogodišnja zabrana ulaska u zemlju. Novak će morati da plati… »
Đoković se oglasio ekspresno, ogorčen je i iscrpljen posle odluke o deportaciji

Đoković se oglasio ekspresno, ogorčen je i iscrpljen posle odluke o deportaciji

Nova 16.01.2022
Novak Đoković oglasio se posle odluke Federalnog suda Australije o deportaciji. Ogorčen je Đoković, pobedio je već kada je sudija Keli presudio, ali je ministar za imigracije Aleks Hok iskoristio diskreciono pravo da ga deportuje. Keli je onda… »
Oglasio se Novak, snažna reakcija na odluku suda!

Oglasio se Novak, snažna reakcija na odluku suda!

Sportske.net 16.01.2022
Najbolji teniser sveta Novak Đoković u narednim satima će napustiti Australiju, a nakon odluke Federalnog suda da mu se ponovo ukine viza dao je kratak osvrt i izneo razočarenje zbog nepovoljnog epiloga. "Želeo bih da se osvrnem na rezultate… »
Novaku zabranjen ulazak u Australiju na tri godine, platiće i troškove suđenja

Novaku zabranjen ulazak u Australiju na tri godine, platiće i troškove suđenja

Nova 16.01.2022
Novak Đoković biće deportovan iz Australije, automatski će mu biti i određena trogodišnja zabrana ulaska u zemlju. Novak će morati da plati troškove suđenja, a što se tiče zabrane ulaska u Australiju, to se može revidirati pred sledeći… »

Vesti dana »