Povezane vesti

Svesno ga gura u provaliju! Car kritikovao Dalilino ponašanje prema Dejanu, pa priznao da se kaje zbog svega što joj je…

Svesno ga gura u provaliju! Car kritikovao Dalilino ponašanje prema Dejanu, pa priznao da se kaje zbog svega što joj je…

Alo 17.01.2022
I on je otvorio dušu. Naredni sagovornik voditelja Darka Tanasijevića u Šiša baru bio je Filip Car, koji je pričao o zbližavanju sa Dalilom Dragojević. Jutros smo ispratili tvoj i Dalilin razgovor, ispričaj mi sve o tome. Kako si došao do toga da… »
Opet oplela po dejanovoj porodici Dalila osudila njegovo pomirenje sa majkom i bratom, pa podgrejala sumnje da je ona uzrok…

Opet oplela po dejanovoj porodici Dalila osudila njegovo pomirenje sa majkom i bratom, pa podgrejala sumnje da je ona uzrok…

Alo 17.01.2022
Tvrdi da se "prodao" Biljani i Davidu nakon što ih je video posle više od tri godine! Nakon razgovora sa Dejanom Dragojevićem, voditelj Darko Tanasijević je u Šiša baru obavio intervju i sa Dalilom Dragojević, koja je poslednjih nekoliko dana… »
Priznala da razmišlja da caru da drugu šansu Dalila otvorila dušu i priznala kako se oseća po tom pitanju, a onda ga…

Priznala da razmišlja da caru da drugu šansu Dalila otvorila dušu i priznala kako se oseća po tom pitanju, a onda ga…

Alo 17.01.2022
Hoće li se pomiriti? Nakon što je otvorila dušu voditelju Darku Tanasijeviću o odnosu sa Dejanom Dragojevićem, Dalila Dragojević je popričala i o razgovoru sa Filipom Carem. Foto: Youtube/Printscreen - Otišla sam jutros, plakala i onda se desio… »
Briznuo u plač! Dejan priznao da mu se Dalila vraća samo kad je srećan s drugima, pa se obratio porodici!

Briznuo u plač! Dejan priznao da mu se Dalila vraća samo kad je srećan s drugima, pa se obratio porodici!

Alo 17.01.2022
Otvorio dušu! Direktno nakon svađe sa Dalilom Dragojević, Dejan Dragojević stigao je u Šiša bar, gde je otvorio dušu voditelju Darku Tanasijeviću. Foto: Youtube/Printscreen - Sad sam imao raspravu sa Dalilom. Prvo mi je vratila moju burmu, pa je… »

Vesti dana »