Povezane vesti

Već besni zbog tare Nenad Aleksić Ša se požalio Dejanu na Simovu, on i Fran mu dali savet zlata vredan!

Već besni zbog tare Nenad Aleksić Ša se požalio Dejanu na Simovu, on i Fran mu dali savet zlata vredan!

Alo 17.01.2022
Navikao je na sve Tarine scene, ali... Nenad Aleksić Ša i Fran prišli su Dejanu Dragojeviću koji je sedeo sam u dvorištu, pa su počeli da pričaju. Foto: Youtube/Printscreen - Ma počela je da me napada - počeo je Ša. - To ti je majnd gejms -… »
Tresla se bela kuća! Dalila urlala iz petnih žila na zadrugare, ova stvar je dovela do ludila

Tresla se bela kuća! Dalila urlala iz petnih žila na zadrugare, ova stvar je dovela do ludila

Alo 17.01.2022
Napravila haos. Dalila Dragojević izašla je iz toaleta, pa počela da urla na zadrugare. - Šta nije jasno i šta je smešno? Rekla sam im da izađu, jer ja nemam gole slike i neću da izlazim gola na strimu, ne kapiram - drala se Dalila. PrintScreen… »
Pokušavao sam da je... Ša se žalio Đedoviću na Taru, on mu jednom brutalnom rečenicom zapušio usta!

Pokušavao sam da je... Ša se žalio Đedoviću na Taru, on mu jednom brutalnom rečenicom zapušio usta!

Alo 17.01.2022
Ne može više da sluša njihove probleme. Nenad Aleksić Ša osamio se sa Markom Đedovićem u pušionici, pa je počeo da priča o svom odnosu sa Tarom Simov. - Pokušavao sam da je razumem, ali ne mogu da je razumem, ne znam šta hoće i što ovo radi… »

Vesti dana »