Povezane vesti

Stefanović: Povećanje plata pripadnicima Garde od 10 odsto

Stefanović: Povećanje plata pripadnicima Garde od 10 odsto

Danas 19.01.2022
Potpredsednik Vlade i ministar odbrane dr Nebojša Stefanović najavio je danas, obraćajući se na konferenciji za medije nakon referisanja o rezultatima analize stanja, operativnih i funkcionalnih sposobnosti Vojske Srbije za 2021. godinu, da će plate… »
Ne postoji bolji kandidat za predsednika Srbije od Vučića

Ne postoji bolji kandidat za predsednika Srbije od Vučića

RTV 19.01.2022
BEOGRAD - Ne postoji bolji kandidat za predsednika Srbije od Aleksandra Vučića i on će na izborima u aprilu da ostvari ubedljivu pobedu kao i 2017. godine, izjavio je danas ministar odbrane i član Predsedništva SNS Nebojša Stefanović. "Mislim da ne… »
Stefanović: Ja posao radim uz podršku predsednika Vučića

Stefanović: Ja posao radim uz podršku predsednika Vučića

Dnevnik 19.01.2022
BEOGRAD: Ja ovaj posao radim uz podršku predsednika Vučića i da on nije želeo da budem ministar odbrane ja to ne bih bio, rekao je ministar odbrane Nebojša Stefanović ogovarajći na pitanje novinara o njegovoj navodnoj ulozi u prisluškivanju… »
Nebojša Stefanović: Ako Vučić želi, sutra ću podneti ostavku

Nebojša Stefanović: Ako Vučić želi, sutra ću podneti ostavku

Nova 19.01.2022
Ministar odbrane Nebojša Stefanović izjavio je danas da svoj posao radi uz podršku predsednika Srbije Aleksandra Vučića i da će na toj funkciji ostati sve dok prvi čovek države bude imao poverenja u njega. „Ja ovaj posao radim uz podršku… »
Stefanović: Radim uz podršku Vučića, ne bih više bio ministar da on to poželi

Stefanović: Radim uz podršku Vučića, ne bih više bio ministar da on to poželi

N1 Info 19.01.2022
Ministar odbrane Nebojša Stefanović izjavio je da svoj posao radi uz podršku predsednika Srbije Aleksandra Vučića i da će na toj funkciji ostati sve dok prvi čovek države bude imao poverenja u njega. „Ja ovaj posao radim uz podršku Vučića. Da… »
Stefanović: Srbija nije nikom pretnja, zaustavljen odliv ljudi iz vojske

Stefanović: Srbija nije nikom pretnja, zaustavljen odliv ljudi iz vojske

Danas 19.01.2022
Ministar odbrane Nebojša Stefanović izjavio je danas da Vojska Srbije (VS) nije nikom pretnja i da nema namere da bilo koga napadne. Komentarišući optužbe iz regiona da se Srbija ubrzano naoružava, ministar je kazao da su sve investicije u vojsku… »
Stefanović: Svi će videti šta građani misle o Vučiću na izborima

Stefanović: Svi će videti šta građani misle o Vučiću na izborima

Radio 021 19.01.2022
Ministar odbrane Nebojša Stefanović ocenio je danas da u Srpskoj naprednoj stranci ne postoji bolji kandidat za predsednika Srbije od aktuelnog predsednika i lidera SNS Aleksandra Vučića. Odgovarajući na pitanja novinara posle analize stanja… »
Stefanović: Ako se Vučić kandiduje na predsedničkim izborima svi će videti šta građani misle

Stefanović: Ako se Vučić kandiduje na predsedničkim izborima svi će videti šta građani misle

Danas 19.01.2022
Ministar odbrane Nebojša Stefanović izjavio je danas da će svi videti šta građani misle o Aleksandru Vučiću ako bude prihvatio kandidature za predsednika Srbije, dodavši da ne želi da komentariše navode da je referendum o ustavnim promenama u… »
Stefanović: Ako Vučić želi da ne budem ministar, sutra ću podneti ostavku

Stefanović: Ako Vučić želi da ne budem ministar, sutra ću podneti ostavku

IndeksOnline 19.01.2022
BEOGRAD – Ministar odbrane Nebojša Stefanović izjavio je danas da svoj posao radi uz podršku predsednika Srbije Aleksandra Vučića i da će na toj funkciji ostati sve dok prvi čovek države bude imao poverenja u njega. “Ja ovaj posao radim uz… »
Stefanović: Ako Vučić želi da ne budem ministar, sutra ću podneti ostavku

Stefanović: Ako Vučić želi da ne budem ministar, sutra ću podneti ostavku

Novi magazin 19.01.2022
Ministar odbrane Nebojša Stefanović izjavio je danas da svoj posao radi uz podršku predsednika Srbije Aleksandra Vučića i da će na toj funkciji ostati sve dok prvi čovek države bude imao poverenja u njega. "Ja ovaj posao radim uz podršku… »

Vesti dana »