Povezane vesti

Otkriven filipov pakleni plan! Car poslao Maji Marinković tajnu poruku, isplivalo u javnost, a ovo je nameravao od početka da…

Otkriven filipov pakleni plan! Car poslao Maji Marinković tajnu poruku, isplivalo u javnost, a ovo je nameravao od početka da…

Alo 20.01.2022
Turbulentan odnos sa Majom očigledno nije bio dovoljna Filipu Caru koji traži još. Mediji su je otkrili da su Maja Marinković i Milan Janković Čorba bili zajedno na Kosovu i Metohiji, a sada su isplivale najsvežije vesti o tome gde se oni trenutno… »
Moj otac drži etno selo, znam sve! Izbačeni zadrugar potpuno raskrinkao ukućane, otkrio Filipovu dugo skrivanu tajnu, a…

Moj otac drži etno selo, znam sve! Izbačeni zadrugar potpuno raskrinkao ukućane, otkrio Filipovu dugo skrivanu tajnu, a…

Alo 20.01.2022
Buran odnos pomenute. U novoj emisiji "Pitam za druga" gost je bio Bane Đokić koji se tom prilikom dotakao Filipa, Dalile i Dejana, a najviše je govorio o Dalili i njenom ponašanju. - Da možeš šta bi promenio - pitao je voditelj. - Odnos sa… »
Hoćeš li ga ikada ostaviti na miru?! Đedović nikad brutalniji prema Dalili, plaši se onog najgoreg, a njena reakcija je…

Hoćeš li ga ikada ostaviti na miru?! Đedović nikad brutalniji prema Dalili, plaši se onog najgoreg, a njena reakcija je…

Alo 20.01.2022
Buran odnos Dalile i Dejana tema je među zadrugarima i medijima već mesecima. Kao i svake srede večeri, u Belu kuću ušetao je Milan Milošević spreman da emisija "Pitanja gledalaca" počne. Naime, došao je red da gledaoci razoružaju zadrugare… »
Maltretira me, daj Bože da me ostavi na miru! Dejan u očaju moli Dalilu da prestane da ga uhodi, Dragojević na ivici…

Maltretira me, daj Bože da me ostavi na miru! Dejan u očaju moli Dalilu da prestane da ga uhodi, Dragojević na ivici…

Alo 20.01.2022
Buran odnos Dalile i Dejana tema je u javnosti, a i među zadrugarima već mesecima. Prvo pitanje u emisiji "Pitanja gledalaca" voditelj Milan Milošević pročitao je Dalili Dragojević. - Zašto već jednom ne pustiš Dejana na miru? Vaš odnos mu… »

Vesti dana »