Povezane vesti

Svestan sam da nije zbog mene Dejan prepričao konflikt sa Dalilom, Dragojević odlučan u nameri da završi svaku priču sa…

Svestan sam da nije zbog mene Dejan prepričao konflikt sa Dalilom, Dragojević odlučan u nameri da završi svaku priču sa…

Alo 21.01.2022
Dalila će poludeti od njegovih reči. U toku je radio-emisija "Sprdnja" koju vode i uređuju Marko Janjušević i Stefan Karić. Lepi Mića došao je u radio kako bi komentarisao odnos Nikole Grujića i Milane Šarac. Foto: Youtube/Printscreen - On je… »
Sve mi je odvratno, jezivo I ogavno Đedović osuo paljubu po Dalilinom i Dejanovom odnosu, a evo šta je zaključio

Sve mi je odvratno, jezivo I ogavno Đedović osuo paljubu po Dalilinom i Dejanovom odnosu, a evo šta je zaključio

Alo 21.01.2022
Zgrožen je njihovim ponašanjem. U toku je emisija "Radio Sprrrdnja", a domaćini ove emisije Stefan Karić i Marko Janjušević ugostili su Dejana Dragojevića i Marka Đedovića. Foto: Youtube/Printscreen - Za njega mnogi kažu da radi sve na silu -… »
Gruja i mima u žestokom klinču Jedno drugom zamerili svašta, pa Nikola otkrio preko čega ne može da joj pređe

Gruja i mima u žestokom klinču Jedno drugom zamerili svašta, pa Nikola otkrio preko čega ne može da joj pređe

Alo 21.01.2022
Bez svakoga se može. U toku je emisija "Radio Sprrrdnja", a domaćini ove emisije Stefan Karić i Marko Janjušević ugostili su Mimu i Gruju, ali su se pre samog komentarisanja zacenili od smeha svi prisutni u radiju zbog Janjuševog tepanja Mimi. Kako… »
Marš napolje nepismena budalo, sramota me je Miki brutalno isponižavao Mimu, Đuričić izgoreo nakon njenog komentara!

Marš napolje nepismena budalo, sramota me je Miki brutalno isponižavao Mimu, Đuričić izgoreo nakon njenog komentara!

Alo 21.01.2022
Neverovatno. U toku je emisija "Radio Sprrrdnja", a domaćini ove emisije Stefan Karić i Marko Janjušević ugostili su Mikija Đuričića koji je ušao da prokomentariše ponašanje Milane Mime Šarac. Foto: Youtube/Printscreen - Da vas pitam nešto… »
Miki progovorio o aktuelnim dešavanjima, pa potkačio dalilu Đuričić priznao koga simpatiše u rijalitiju, pa uporedio Taru…

Miki progovorio o aktuelnim dešavanjima, pa potkačio dalilu Đuričić priznao koga simpatiše u rijalitiju, pa uporedio Taru…

Alo 21.01.2022
"Ako mogu jedno drugom da pređu preko onoga što pričaju, to je njihova stvar" - smatra Miki. U toku je emisija "Radio Sprrrdnja", a domaćini ove emisije Stefan Karić i Marko Janjušević ugostili su Mikija Đuričića, pa su zajedno sa njim… »
Ša ogolio dušu! Reper priznao svoje blamove, otkrio da li i dalje voli Simovu, a onda se dotakao i ženidbe!

Ša ogolio dušu! Reper priznao svoje blamove, otkrio da li i dalje voli Simovu, a onda se dotakao i ženidbe!

Alo 21.01.2022
Tara ga je pomno slušala. U toku je emisija "Radio Sprrrdnja", a domaćini ove emisije Stefan Karić i Marko Janjušević ugostili su Nenada Aleksića Ša, pa su sa njim prokomentarisali njegovo učešće u rijalitiju. - Ja volim rijaliti, pa sam morao… »

Vesti dana »