Povezane vesti
Omikron kod jednomesečne bebe: U Doboju udvostručen broj hospitalizovanih pacijenata zbog korone
Večernje novosti 21.01.2022
Foto: LJ. Đ. U ovoj zdravstvenoj ustanovi trenutno su hospitalizovana 103 kovid pacijenta, a 31. decembra 2021. bilo ih je 49. – Porast broja pacijenata je primjetan od početka januara, zbog pojave omikron soja, koji je mutirani i zarazniji, te je našao… »
Prvi put u epidimiji: U dobojskoj Bolnici od omikron soja korone lečili i jednomesečne bebe
Blic 21.01.2022
U kovid odeljenjima dobojske Bolnice “Sveti apostol Luka” poslednjih dana je, u odnosu na kraj decembra lani, udvostručen je broj pacijenata. U ovoj zdravstvenoj ustanovi trenutno su hospitalizovana 103 kovid pacijenata, a 31. decembra 2021. bilo ih je… »
Vesti dana »
Novosađani na direktnom suncu izmerili gotovo 50 stepeni Celzijusa
Moj Novi Sad pre 26 minutajoš 33 povezane
Greška koja je jutros zbunila građane Srbije: Iz policije stiglo izvinjenje zbog obaveštenja o curenju amonijaka u Guči
Nova pre 2 satajoš 48 povezanih





