Povezane vesti

Sve je jasno! Mima i Gruja se odali pred zadrugarima, ona ga molila da ne oda njihovu tajnu!

Sve je jasno! Mima i Gruja se odali pred zadrugarima, ona ga molila da ne oda njihovu tajnu!

Alo 21.01.2022
Gruja tvrdi da mu ona govori da ga voli. U toku emsije "Gledanje snimaka" voditeljka Ivana Šopić dala je reč Milani Šarac kako bi se nastavila tema vezana za odnos nje i Nikole Grujića. - Rekla sam da volim da se družim, ne mogu da pazim da li će… »
Jedino dobro je da nemaju komunikaciju Zadrugari složni protiv zbližavanja Dragojevića, Zola otkrio zašto Car nije pored…

Jedino dobro je da nemaju komunikaciju Zadrugari složni protiv zbližavanja Dragojevića, Zola otkrio zašto Car nije pored…

Alo 21.01.2022
Dali su svoj sud. U toku je emisija "Gledanja snimaka". Voditeljka Ivana Šopić dala je reč Lazaru Čoliću Zoli da prokomentariše prethodni klip i odnos Dalile Dragojević i Filipa Cara. Foto: Youtube/Printscreen - On je konačno svestan težine… »
Dalila grcala u suzama nakon carevih reči! Filip odustao od nje: Ja njoj ne mogu da pomognem, šta ja imam s tim?

Dalila grcala u suzama nakon carevih reči! Filip odustao od nje: Ja njoj ne mogu da pomognem, šta ja imam s tim?

Alo 21.01.2022
Nikako da se slegnu strasti! U toku je emisija Gledanje snimaka sa Ivanom Šopić. Zadrugari su pogledali novi klip, Filipa Cara i Lazara Čolića Zole dok pričaju o Dalili Dragojević. Foto: Youtube/Printscreen - I to ono što sam sinoć rekao… »

Vesti dana »