Povezane vesti

Tara Simov vraćena u zadrugu nakon sloma! Rijaliti učesnica ponovo pred kamerama, prvo se njemu izvinila! (video)

Tara Simov vraćena u zadrugu nakon sloma! Rijaliti učesnica ponovo pred kamerama, prvo se njemu izvinila! (video)

Kurir 22.01.2022
Nakon incidenta Tara Simov se vratila u Belu kuću pa se prvo obratila Mateji Matijeviću i izvinila mu se, što ga je slučajno pogodila plastičnom flašom: - Izvini, Mateja, da li sam te jako pogodila? Nije bilo namerno, stvarno. Da li sam Anđelu jako… »
"Reperčić se šlepa preko grbače moje ćerke" Tarina mama van sebe nakon incidenta u rijalitiju, udarila na Ša

"Reperčić se šlepa preko grbače moje ćerke" Tarina mama van sebe nakon incidenta u rijalitiju, udarila na Ša

Blic 22.01.2022
Reper Nenad Aleksić Ša i njegova bivša devojka Tara Simov, u ranim jutarnjim satima imali su žestoki obračun, zbog čega je reagovalo i obezbeđenje, a starleta je usled haosa pala u nesvest te je izvedena hitno iz "Zadruge". Tim povodom oglasila se… »
Isplanirala padanje u nesvest da bi je izneli?! Tara se srušila usred razgovora, a jedan detalj je svima promakao!

Isplanirala padanje u nesvest da bi je izneli?! Tara se srušila usred razgovora, a jedan detalj je svima promakao!

Mondo 22.01.2022
Tara Simov je pokušala da pobegne pre ovoga, a onda je ovo smislila? Tara Simov je pokušala da pobegne pre ovoga, a onda je ovo smislila? Tara Simov je sinoć ponovo pokazala svoju lošu stranu, kada je žestoko napala bivšeg dečka Nenada Aleksića… »
Mučno mi je da to gledam! Oglasila se Tarina majka posle brutalnog sukoba sa Ša: Reperčić se šlepa preko grbače moje…

Mučno mi je da to gledam! Oglasila se Tarina majka posle brutalnog sukoba sa Ša: Reperčić se šlepa preko grbače moje…

Kurir 22.01.2022
Tara Simov danas je u ranim jutarnjim satima fizički je napala Nenada Aleksića Ša, zbog čega je moralo da reaguje i obezbeđenje. Ona je krenula da šamara Nenada ispred svih, a Nenad se branio pa je oborio Taru na pod, posle čega ga je išutirala… »
Tara Simov šamarala i grebala Ša! Jezive scene! (VIDEO)

Tara Simov šamarala i grebala Ša! Jezive scene! (VIDEO)

Svet plus 22.01.2022
Jezive scene! Tara Simov šamarala i grebala Nenada Aleksića Ša u ranim jutarnjim satima! Ovoga puta on se branio pa je oborio na pod. Zadrugari nisu mogli da razdvoje bivše ljubavnike jer je Tara sve vreme šutirala Nenada. Kada je napokon uspeo da se… »
Zove me samo kad joj treba novac! Reper očajan posle brutalne tuče s Tarom - napali ga, pa izneo prljav veš iz veze

Zove me samo kad joj treba novac! Reper očajan posle brutalne tuče s Tarom - napali ga, pa izneo prljav veš iz veze

Mondo 22.01.2022
Nenad Aleksić Ša je pokušavao da se smiri nakon okršaja s bivšom. Nenad Aleksić Ša je pokušavao da se smiri nakon okršaja s bivšom. Nakon brutalnog okršaja Tare Simov i Nenada Aleksića Ša u cik zore, kada je i obezbeđenje reagovalo, reper je… »
Obezbeđenje izvelo taru iz zadruge u besvesnom stanju: Lupala, razbijala, pokušala da pobegne, pa se samo srušila

Obezbeđenje izvelo taru iz zadruge u besvesnom stanju: Lupala, razbijala, pokušala da pobegne, pa se samo srušila

Blic 22.01.2022
Nakon sukoba i fizičkog obračuna Tare i Nenada Aleksića Ša, Simova je pala u nesvest, te ju je obezbeđenje u besvesnom stanju izvelo iz Bele kuće. Naime, između Tare i Ša je prvo sve izgledalo kao njihova uobičajena svađa, a onda se pretvorilo u… »
"Ku*vo narkomanska raspala!" jeziva tuča bivših, skandal u cik zore: Tara šutirala i šamarala Nenada, pa šokirala rečima

"Ku*vo narkomanska raspala!" jeziva tuča bivših, skandal u cik zore: Tara šutirala i šamarala Nenada, pa šokirala rečima

Mondo 22.01.2022
Ponovo izbio sukob između Tare Simov i Nenada Aleksića Ša. Ponovo izbio sukob između Tare Simov i Nenada Aleksića Ša. Tara Simov i Nenad Aleksić Ša se ne smiruju otkako je reper ponovo ušao u Zadrugu, pa je u rano jutro došlo do novog sukoba… »
Zvala me je samo kad joj treba novac! Ša očajan nakon brutalnog okršaja sa Tarom, izneo prljav veš iz veze! (video)

Zvala me je samo kad joj treba novac! Ša očajan nakon brutalnog okršaja sa Tarom, izneo prljav veš iz veze! (video)

Kurir 22.01.2022
Nakon brutalnog okršaja sa Tarom Simov, Nenad Aleskić Ša je nastavio da se žali zadrugarima na sve što mu je Tara priređivala tokom turbulentne veze, ali i kasnije nakon raskida. - Ako se posle svega pomiriš sa njom... Ti si kriv, izneseš sve ono… »

Vesti dana »