Povezane vesti
Radoslav Marjanović: Do detalja istražiti navode Evropola da Zicer priprema atentat na predsednika Vučića
Kurir 22.01.2022
Radoslav Marjanović, član Glavnog odbora Srpske napredne stranke, istakao je da navode da se sprema atentat na predsednika Srbije Aleksandra Vučića treba do detalja ispitati. - Sve navode koje je Europol dostavio Republici Srbiji, a koji ukazuju da… »
Vesić: Pozivam državne organe da odmah reaguju na dokaze da se priprema atentat na Vučića
Večernje novosti 21.01.2022
Foto Tanjug On je pozvao državne organe da reaguju na dokaze koje je Srbiji dostavio Europol – Pozivam državne organe da odmah reaguju na dokaze koje je Republici Srbiji dostavio Europol da vođa kriminalnog klana Radoje Zvicer priprema atentat na… »
Vesti dana »
![Trampov ultimatum: Američki predsednik preti otkazivanjem primirja u Gazi: "Oslobodite taoce ili će pakao zavladati!](https://nstatic.net/404/38955404znkfxz.jpg)
Trampov ultimatum: Američki predsednik preti otkazivanjem primirja u Gazi: "Oslobodite taoce ili će pakao zavladati!
Blic pre 3 satajoš 8 povezanih
![Ministar Đurić: Otvaranje Klastera tri bio bi dodatan podstrek za sprovođenje reformi u Srbiji](https://nstatic.net/281/38954281hrlglg.jpg)
Ministar Đurić: Otvaranje Klastera tri bio bi dodatan podstrek za sprovođenje reformi u Srbiji
Danas pre 8 satijoš 2 povezane
![Vučić najavio razgovore sa Savezom vojvođanskih Mađara o deklaraciji „Vojvodina u Srbiji“](https://nstatic.net/854/38953854zfbuzc.jpg)
Vučić najavio razgovore sa Savezom vojvođanskih Mađara o deklaraciji „Vojvodina u Srbiji“
Danas pre 4 satijoš 1 povezana
![Crveni tepih za novosadske studente: Ustav Srbije kao štafeta u Beogradu](https://nstatic.net/495/38954495ockpzf.jpg)
Crveni tepih za novosadske studente: Ustav Srbije kao štafeta u Beogradu
Danas pre 4 satijoš 2 povezane