Povezane vesti

On je hit Australijan opena: Priredio je najveće iznenađenje, nema nijednog sponzora i želi da skine Đokovića sa trona

On je hit Australijan opena: Priredio je najveće iznenađenje, nema nijednog sponzora i želi da skine Đokovića sa trona

Sportal blic 23.01.2022
Najveće iznenađenje ovogodišnjeg Otvorenog prvenstva Australije je američki teniser Maksim Kresi. Ovaj 24-godišnjak je stigao do osmine finala na grend slemu u Melburnu, prvi put u karijeri kada su u pitanju turniri iz najjače kateogrije. Kresi je… »
Kecmanović: Fenomenalna nedelja, postigao sam šta nisam nikad do sada

Kecmanović: Fenomenalna nedelja, postigao sam šta nisam nikad do sada

Nova 23.01.2022
Miomir Kecmanović poražen je od Gaela Monfisa u osmini finala Australijan opena, a nakon meča je kratko analizirao čitav turnir. „Bila je fenomenalna nedelja, postigao sam nešto što nisam nikada do sada. Neke stvari sam pokazao koje nisam ranije i… »
Zverev nasred Australijan opena pred svima priznao da ne zaslužuje da prestigne Đokovića!

Zverev nasred Australijan opena pred svima priznao da ne zaslužuje da prestigne Đokovića!

Sportal blic 23.01.2022
Nemački teniser učešće na je završio u osmini finala. , a Nemac nakon poraza u Melburnu nije krio razočarenje. Zverev je istakao da nije očekivao tako dobro izdanje rivala. - Vidite, Denis je očigledno odigrao dobar meč. Nisam očekivao da ovako… »
Zverev: Ovo je užas, došao sam po titulu i prvo mesto

Zverev: Ovo je užas, došao sam po titulu i prvo mesto

Nova 23.01.2022
Aleksandar Zverev je eliminisan sa Australijan open pošto je u osmini finala izgubio od Kanađanina Denisa Šapovalova sa 3:0 u setovima - 6:3, 7:6 (7-5), 6:3. „Došao sam po titulu i prvo mesto, ovo je užas“, izjavio je Zverev posle meča. Nemac je… »
Barti u četvrtfinalu Australijan opena

Barti u četvrtfinalu Australijan opena

Beta 23.01.2022
Prva teniserka sveta Australijanka Ešli Barti plasirala se danas u četvrtfinale Otvorenog prvenstva Australije u Melburnu, pošto je pobedila 60. teniserku sveta Amerikanku Amandu Anisimovu posle dva seta, 6:4, 6:3. Barti je pobedila posle 74 minuta… »

Vesti dana »