Povezane vesti

Jeremić: Aleksić je naš prvi izbor, ali spremni smo da podržimo Ponoša

Jeremić: Aleksić je naš prvi izbor, ali spremni smo da podržimo Ponoša

N1 Info 24.01.2022
Predsednik Narodne stranke Vuk Jeremić izjavio je da se prilikom određivanja kandidata opozicije za predsednika Srbije ne bi trebalo voditi bilo kakvim ličnim, partijskim ili nekim drugim posebnim interesima i da je važno očuvati jedinstvo koalicije… »
Jeremić: Izbor predsedničkog kandidata nije stvar ličnog ili partijskog interesa

Jeremić: Izbor predsedničkog kandidata nije stvar ličnog ili partijskog interesa

Beta 24.01.2022
Predsednik Narodne stranke Vuk Jeremić izjavio je danas da se prilikom odredjivanja kandidata opozicije za predsednika Srbije ne bi trebalo voditi bilo kakvim ličnim, partijskim ili nekim drugim posebnim interesima i da je važno očuvati jedinstvo… »
Jeremić: Izbor predsedničkog kandidata nije stvar ličnog ili partijskog interesa

Jeremić: Izbor predsedničkog kandidata nije stvar ličnog ili partijskog interesa

Radio sto plus 24.01.2022
„Prvi izbor Narodne stranke je Miroslav Aleksić. Po mom mišljenju, i Aleksić i Zdravko Ponoš su dobri kandidati“, rekao je Jeremić za Newsmax Adria. „Bez obzira što je Ponoš napustio sve rukovodeće funkcije u Narodnoj stranci, uključujući… »
INTERVJU Dragan Đilas: Vučiću bi bolje bilo da ne pokušava da pokrade izbore

INTERVJU Dragan Đilas: Vučiću bi bolje bilo da ne pokušava da pokrade izbore

Nova 24.01.2022
Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas u intervjuu za dnevni list “Nova” je rekao da je uveren da će sve opozicione stranke stati iza Zdravka Ponoša kao predsedničkog kandidata i da on neće odustajati od tog predloga. “Mi smo sa… »
Zdravko Ponoš: Ponos ili stid koalicije?

Zdravko Ponoš: Ponos ili stid koalicije?

Nova 24.01.2022
Dva meseca pred izbore, umesto zajedničke ideje kako da krenu u kampanju protiv vlasti, opozicija je sve dalja od sopstvenih koalicionih dogovora. Poslednje neslaganje došlo je nakon što je stranka Slobode i pravde objavila ime Zdravka Ponoša za… »
Ponoš i povređen ponos: Izbor predsedničkog kandidata pokazao prave odnose lidera opozicije: Hoće li konačnu reč imati…

Ponoš i povređen ponos: Izbor predsedničkog kandidata pokazao prave odnose lidera opozicije: Hoće li konačnu reč imati…

Blic 24.01.2022
Ko će biti kandidat koalicije SSP-NS-DS-PSG za predsednika Srbije na izborima 3. aprila – pitanje je koje je proteklog vikenda postalo možda još neizvesnije pošto je SSP predložio za tu ulogu Zdravka Ponoša, člana Narodne stranke koja se, kako… »
Radulović: Imaćemo svoje kandidate, Ponoš za nas nije dobar

Radulović: Imaćemo svoje kandidate, Ponoš za nas nije dobar

Nova 24.01.2022
Lider Dosta je bilo Saša Radulović smatra da je potrebno da na predstojećim predsedničkim izborima bude što više kandidata kako bi se motivisalo što šire biračko telo i došlo do drugog kruga u kojem će, kako veruje, ukoliko ga bude, sadašnji… »
Ponoš ljulja savez đilasa i Jeremića: Mimo koalicionog dogovora Stranka slobode i pravde istakla svog kandidata na…

Ponoš ljulja savez đilasa i Jeremića: Mimo koalicionog dogovora Stranka slobode i pravde istakla svog kandidata na…

Večernje novosti 24.01.2022
Vuk Jeremić i Dragan Đilas, Foto Tanjug Đilas je u subotu obznanio da će kandidat SSP na izborima za šefa države biti Ponoš, koji je i dalje član NS. Ova odluka je doneta, a da o tome prethodno nije obavešten Jeremić. Takođe, predsednik SSP… »
„Kratak spoj“ između Đilasa i Jeremića

„Kratak spoj“ između Đilasa i Jeremića

Danas 24.01.2022
U 24 sata Vuk Jeremić, predsednik Narodne stranke i Dragan Đilas, predsednik Stranke slobode i pravde, partneri koji su uz DS, PSG i PZP potpisali smorazum o zajedničkom izlasku an izbore na svim nivoima, izašli su u javnost sa dva različita stava o… »
U opoziciji većinom suzdržani o Ponošu

U opoziciji većinom suzdržani o Ponošu

Danas 24.01.2022
Predlog Stranke slobode i pravde da Zdravko Ponoš bude kandidat opozicije na predsedničkim izborima nije odmah naišao na bezrezervnu podršku unutar opozicije, čak ni unutar grupe partija (NS, DS, PSG i PZP) sa kojima je SSP pre nekoliko meseci rešio… »
MLITAVA podrška opozicije kanditaturi generala Zdravka Ponoša!

MLITAVA podrška opozicije kanditaturi generala Zdravka Ponoša!

U centar 24.01.2022
Predsednik Socijaldemokratske stranke Boris Tadić, lider Dveri Boško Obradović i Radomir Lazović iz pokreta „Ne davimo Beograd“ nisu u „Utisku nedelje“ dali eksplicitnu podršku predlogu Stranke slobode i pravde da Zdravko Ponoš bude kandidat… »
Tadić: Moja potencijalna kandidatura na predsedničkim izborima je pretnja ne samo Vučiću

Tadić: Moja potencijalna kandidatura na predsedničkim izborima je pretnja ne samo Vučiću

Radio 021 24.01.2022
Lider Socijaldemokratske stranke Boris Tadić rekao je da nikada neće odustati od političke borbe. Kako je naveo, odluku o kandidovanju na predsedničkim izborima doneće narednih dana. "Ja nikada neću odustati od političke borbe, a moja potencijalna… »
Đilas za „Novu“: Ne odustajemo od Ponoša

Đilas za „Novu“: Ne odustajemo od Ponoša

Nova 24.01.2022
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas izjavio je da je uveren da će sve opozicione stranke stati iza Zdravka Ponoša kao predsedničkog kandidata i da neće odustajati od tog predloga. Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan… »
Đilas: Verujem u Ponoša, nismo se rukovodili stranačkim interesom

Đilas: Verujem u Ponoša, nismo se rukovodili stranačkim interesom

N1 Info 24.01.2022
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas izjavio je da je uveren da će sve opozicione stranke stati iza Zdravka Ponoša kao predsedničkog kandidata i da neće odustajati od tog predloga. „Mi smo sa našim javnim predlogom izašli… »
Đilas: Ne odustajemo od Ponoša, nismo se rukovodili stranačkim interesom kad smo ga predložili

Đilas: Ne odustajemo od Ponoša, nismo se rukovodili stranačkim interesom kad smo ga predložili

Beta 24.01.2022
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Djilas izjavio je da je uveren da će sve opozicione stranke stati iza Zdravka Ponoša kao predsedničkog kandidata i da neće odustajati od tog predloga. "Mi smo sa našim javnim predlogom izašli, izmedju… »
Ko podržava koga u trci za predsednika: Glavno pitanje i dalje bez odgovora

Ko podržava koga u trci za predsednika: Glavno pitanje i dalje bez odgovora

Nova 24.01.2022
Iako je do izbora ostalo samo oko dva i po meseca, za sada su samo četiri stranke istakle svoje kandidate za predsednika i to: Stranka slobode i pravde, NADA i Dveri, a nestranački kandidat biće novinar Srđan Škoro. Ono što je interesantno jeste da… »
Tadić, Obradović i Lazović rezervisani prema kandidaturi Ponoša

Tadić, Obradović i Lazović rezervisani prema kandidaturi Ponoša

Danas 24.01.2022
Predsednik Socijaldemokratske stranke Boris Tadić, lider Dveri Boško Obradović i Radomir Lazović iz pokreta „Ne davimo Beograd“ nisu u „Utisku nedelje“ dali eksplicitnu podršku predlogu Stranke slobode i pravde da Zdravko Ponoš bude kandidat… »
Tadić: Moja potencijalna kandidatura je pretnja ne samo Aleksandru Vučiću

Tadić: Moja potencijalna kandidatura je pretnja ne samo Aleksandru Vučiću

Nova 24.01.2022
Lider Socijaldemokratske stranke Boris Tadić rekao je večeras da nikada neće odustati od političke borbe i da će odluku o kandidovanju na predsedničkim izborima doneti narednih dana. „Ja nikada neću odustati od političke borbe, a moja… »
Lazović poklopio boška: Zašto niste podneli prigovor? Nemojte da se igrate sa time (video)

Lazović poklopio boška: Zašto niste podneli prigovor? Nemojte da se igrate sa time (video)

Večernje novosti 23.01.2022
Foto: Printskrin - Pogledao sam zapisnike, vaših 2500 kontrolora je imalo jednu primedbu!" Nakon toga, Boško je pokazao "dokaz o krađi", a Lazović mu poručio: "Zašto niste podneli prigovor? Nemojte da se igrate sa time!". Kako je to izgledalo… »
Tadić o kandidaturi Zdravka Ponoša: Vuk Jeremić treba da kaže svoje mišljenje jer je Ponoš doskora bio njegov…

Tadić o kandidaturi Zdravka Ponoša: Vuk Jeremić treba da kaže svoje mišljenje jer je Ponoš doskora bio njegov…

Blic 23.01.2022
Ja sam Ponoša smenio sa mesta načelnika Generalštaba! Nekorektno je da mediji, koji se izdaju kao nezavisni, proglašavaju Đilasovu kolonu kao jedinu opoziciju, rekao je večeras bivši predsednik Srbije Boris Tadić gostujući u emisiji "Utisak… »
Tadić BESAN: Ja sam smenio Ponoša! Tzv. nezavisni mediji da prestanu da ga promovišu

Tadić BESAN: Ja sam smenio Ponoša! Tzv. nezavisni mediji da prestanu da ga promovišu

Večernje novosti 23.01.2022
Foto: Printskrin Kako je to izgledalo pogledajte na priloženom video-sniku: TADIĆ BESAN: JA SAM SMENIO PONOŠA! TZV. NEZAVISNI MEDIJI DA PRESTANU DA GA PROMOVIŠU! "Ja sam Ponoša smenio sa mesta načelnika Generalštaba! Nekorektno je da mediji, koji… »
Lutovac: O Ponošu, nakon razgovora u DS pa sa svim partnerima u Savezu

Lutovac: O Ponošu, nakon razgovora u DS pa sa svim partnerima u Savezu

Danas 23.01.2022
Predsednik Demokratske stranke (DS) Zoran Lutovac rekao je večeras da će se ta stranka o predsedničkoj kandidaturi Zdravka Ponoša izjasniti nakon razgovora unutar DS i potom, sa „svim partnerima u Savezu“. „DS će se o predlogu da Ponoš bude… »
U koaliciji, a jedan protiv drugog: Hoće li se Vuk Jeremić još jednom povući pred Đilasom? Ponoš ili Aleksić, pitanje je…

U koaliciji, a jedan protiv drugog: Hoće li se Vuk Jeremić još jednom povući pred Đilasom? Ponoš ili Aleksić, pitanje je…

Blic 23.01.2022
I lider SSP Dragan Đilas i lider Narodne stranke Vuk Jeremić izašli su u javnost sa svojim kandidatima za predsednika Srbije. Đilas je izričit- na crtu Aleksandru Vučić treba da izadje Zdravko Ponoš, doskorašnji potpredsednik Jeremićeve Narodne… »

Vesti dana »