Povezane vesti

Šapovalov besneo protiv Nadala: "Vi ste svi korumpirani" - Španac u polufinalu, ide ka rekordu

Šapovalov besneo protiv Nadala: "Vi ste svi korumpirani" - Španac u polufinalu, ide ka rekordu

Sportske.net 25.01.2022
Španski teniser Rafael Nadal plasirao se u polufinale Australijan opena pošto je savladao Kanađanina Denisa Šapovalova sa 3:2 (6:3, 6:4, 4:6, 3:6, 6:3). Nakon više od četiri sata borbe, brdo uspona i padova, Rafael Nadal se domogao mesta među… »
Hit snimak iz Melburna: Potez skupljačice loptica oduševio sve: Posle izliva besa Šapovalova na meč loptu Nadala napravila…

Hit snimak iz Melburna: Potez skupljačice loptica oduševio sve: Posle izliva besa Šapovalova na meč loptu Nadala napravila…

Sportal blic 25.01.2022
nije uspeo da napravi još jedan podvig na , pošto je nakon velike borbe u četvrtfinalu eliminisan od strane . Kanadski teniser bio je blizu da nakon Aleksandra Zvereva sruši i favorizovanog Španca, protiv kojeg je uspeo da nadoknadi zaostatak od dva… »
Beretini posle pet setova bolji od Monfisa za polufinale Australijan opena

Beretini posle pet setova bolji od Monfisa za polufinale Australijan opena

Radio sto plus 25.01.2022
Italijanski igrač je do pobede nad 20. teniserom sveta došao za tri sata i 49 minuta. Prošlogodišnji finalista Vimbldona je do vodjstva od 2:0 u setovima došao sa po brejkom u petom i sedmom gemu, prvog i drugog seta. Monfis treći set osvaja… »
Da li on može da zaustavi Nadala? Beretini ide na Rafu, čeka nas atomski okršaj u polufinalu Australijan opena!

Da li on može da zaustavi Nadala? Beretini ide na Rafu, čeka nas atomski okršaj u polufinalu Australijan opena!

Sportal blic 25.01.2022
Sedmi teniser sveta Mateo Beretini biće izazivač Rafaela Nadala u polufinalu Australijan opena pošto je na putu do te runde eliminisao iskusnog Gaela Monfisa sa 3:2 (6:4, 6:4, 3:6, 3:6, 6:2). Monfis je kolo pre ovoga slomio otpor Miomira Kecmanovića… »
Amerikanka raskrinkala australijance: Sve je spremno da Rafael Nadal podigne trofej

Amerikanka raskrinkala australijance: Sve je spremno da Rafael Nadal podigne trofej

Večernje novosti 25.01.2022
Foto: AP Čelnici prvog grend slema sezone bi dali sve da Španac osvoji 21. veliki trofej baš kod njih i postane GOAT, bar do Rolan Garosa. Rafa je na pravom put, plasirao se u polufinale i ostala su još dva meča do istorije. A ono što je bilo svima… »
Rafa: Ne zanima me da imam više Slemova od Novaka i Rodžera

Rafa: Ne zanima me da imam više Slemova od Novaka i Rodžera

N1 Info 25.01.2022
Rafael Nadal je dobio Denisa Šapovalova i još ga samo dve pobede dele od istorije. Ako bude slavio u nedelju na "Rod Lejver" areni biće prvi igrač u istoriji koji će stići do 21. Grend slema. Ipak Španac baš i nije preterano zainteresovan da… »
Šapovalov: Nadal je odugovlačio, povlašćen je

Šapovalov: Nadal je odugovlačio, povlašćen je

N1 Info 25.01.2022
Denis Šapovalov je bio blizu da dobije Rafu Nadala u polufinalu Australijen Opena. Izgubio je u pet setova i taman kad se činilo da ima momentum i da je Španac na izmaku snaga, Kanađanin je popustio. „Fizički se osećam dobro, emotivno je bez veze… »
Šapovalov: Pogrešio sam, ali svi moramo da budemo ravnopravni na terenu

Šapovalov: Pogrešio sam, ali svi moramo da budemo ravnopravni na terenu

Beta 25.01.2022
Kanadski teniser Denis Šapovalov rekao je danas da je pogrešio kada je tokom četvrtfinalnog meča na Otvorenom prvenstvu Australije u Melburnu protiv Španca Rafaela Nadala sudiju nazvao korumpiranim, ali da misli da ostali teniseri nemaju jednak… »
Kirjos i Kokinakis u polufinalu dublova na Australijan openu

Kirjos i Kokinakis u polufinalu dublova na Australijan openu

Politika 25.01.2022
Australijski teniseri Nik Kirjos i Tanasi Kokinakis plasirali su se danas u polufinale Otvorenog prvenstva Australije u Melburnu, pošto su pobedili nemačko-novozelandski dubl Tima Puca i Majkla Venusa posle tri seta, 7:5, 3:6, 6:3. Kirjos i Konikanis su… »
Nadal pričao o Novaku, Rodžeru i rekordu

Nadal pričao o Novaku, Rodžeru i rekordu

Sportske.net 25.01.2022
Španski teniser Rafael Nadal kazao je da nema otrećenje u vezi sa potencijalnim postavljanjem rekorda do kraja svoje karijere. Rafa se plasirao u polufinale Australijan opena i tamo će se sastati sa boljim iz duela Gael Monfis - Mateo Beretini. Ukoliko… »
Australijan open pravi "livadu" za Nadala!? Statistika Rafinih poraza govori sve, a Španac od starta turnira igra u svom…

Australijan open pravi "livadu" za Nadala!? Statistika Rafinih poraza govori sve, a Španac od starta turnira igra u svom…

Sportal blic 25.01.2022
Američka novinarka skrenula je pažnju javnosti na jednu vrlo interesantnu činjenicu, vezanu za španskog tenisera. jutros je prebrodio najtežu prepreku u dosadašnjem toku pošto je nakon velike borbe u pet setova porazio i domogao se polufinala u… »
Šapovalov besneo Posle poraza: "Nadal je povlašćen, nije pošteno da radi šta hoće"

Šapovalov besneo Posle poraza: "Nadal je povlašćen, nije pošteno da radi šta hoće"

Večernje novosti 25.01.2022
Foto AP Kanađanin je na kraju meča frustraciju iskalio na reketu kada je postao svestan da njegov ritern na meč loptu završava u autu, a na konferenciji za štampu bio je ništa manje oštar prema sudiji, ali i prema "biku sa Majorke". - Mislim da… »
Nadal: Neću biti isfrustriran ako Novak bude imao više titula od mene

Nadal: Neću biti isfrustriran ako Novak bude imao više titula od mene

Nova 25.01.2022
Rafael Nadal je posle velike borbe pobedio Denisa Šapovalova u četvrtfinalu Australijan opena rezultatom 6:3, 6:4, 4:6, 3:6, 6:3 i nastavio svoj pohod na istorijski 21. grend slem, pa se posle meča osvrnuo i na trku sa Novakom Đokovićem. On je… »
Rafa šokirao izjavom: Nadal pričao o drami kroz koju je prošao

Rafa šokirao izjavom: Nadal pričao o drami kroz koju je prošao

Večernje novosti 25.01.2022
Foto: AP Španac je eliminisao Kanađanina u pet setova, ali je mučio muku sa stomakom, zbog čega je morao da traži medicinski brejk između četvrtog i petog perioda igre. Tom prilikom je popio terapiju, koja mu je pomogla da na terenu ostane puna… »
Nadal posle pet setova savladao Šapovalova za polufinale AO

Nadal posle pet setova savladao Šapovalova za polufinale AO

Dnevnik 25.01.2022
MELBURN: Španski teniser Rafael Nadal plasirao se u polufinale Australijan Opena, pošto je danas posle više od četiri sata velike borbe savladao Kanađanina Denisa Šapovalova, rezultatom 6:3, 6:4, 4:6, 3:6, 6:3. Nadal će u polufinalu igrati protiv… »
Nadalu se ovo nikada nije desilo u karijeri! Oborio sopstveni negativni rekord u četvrtfinalu AO i opet pobedio!?

Nadalu se ovo nikada nije desilo u karijeri! Oborio sopstveni negativni rekord u četvrtfinalu AO i opet pobedio!?

Sportal blic 25.01.2022
plasirao se u polufinale Australijan opena posle teško izvojevane . Španski as uspeo je da savlada žilavog protivnika iako je odservirao više duplih grešaka (11), nego asova (8)!? Ovaj odnos asova i duplih grešaka je najgori ikad za Nadala. Nikada… »
Dokle više nadalu da sve dozvoljavaju, ovo je sprdnja: Teniser poludeo zbog Rafe i sudije - "On meni to da kaže?"

Dokle više nadalu da sve dozvoljavaju, ovo je sprdnja: Teniser poludeo zbog Rafe i sudije - "On meni to da kaže?"

Mondo 25.01.2022
Denis Šapovalov je bio nadomak velikog preokreta protiv Španca, ali je na kraju bio ljut, tvrdeći da je sudija njegovom rivalu previše gledao kroz prste. Denis Šapovalov je bio nadomak velikog preokreta protiv Španca, ali je na kraju bio ljut… »
"Nije: Pošteno!" Izgubio od Nadala, pa javno sasuo sve što mu leži na srcu i teško isprozivao Španca, sukob je počeo još…

"Nije: Pošteno!" Izgubio od Nadala, pa javno sasuo sve što mu leži na srcu i teško isprozivao Španca, sukob je počeo još…

Sportal blic 25.01.2022
tesno je posle pet setova od , a kanadski teniser je nervozu i primedbe sa terena preneo i na konferenciju za medije. Šapovalov je objasnio svoju “pobunu” na Rod Lejver areni, bilo je očigledno da Nadal dobija određene povlastice u vidu dužeg… »
Nadal u polufinalu Melburna

Nadal u polufinalu Melburna

Danas 25.01.2022
Rafael Nadal je u polufinalu Melburna. Šesti igrač sveta je posle velike borbe i ispuštena dva seta viška, ipak na kraju savladao Denisa Šapovalova 6:3, 6:4, 4:6, 3:6, 6:3. Očekivalo se da će Kanađanin biti ravnopravan rival Špancu, ali to… »
Nadal otkrio da je popio tablete usred meča, poručio: Bio sam potpuno uništen

Nadal otkrio da je popio tablete usred meča, poručio: Bio sam potpuno uništen

Nova 25.01.2022
Rafael Nadal uspeo je da savlada Denisa Šapovalova sa 6:3, 6:4, 4:6, 3:6, 6:3 i da se plasira u svoje sedmo polufinale. Španski teniser je nakon susret otkrio da se nije osećao najbolje i da je zbog toga tražio medicinski tajm-aut. I sam ne zna kako… »
"Ne znam, stvarno ne znam!" Rafael Nadal posle velike drame u Melburnu stigao na dva koraka do istorije, pa pričao - o…

"Ne znam, stvarno ne znam!" Rafael Nadal posle velike drame u Melburnu stigao na dva koraka do istorije, pa pričao - o…

Sportal blic 25.01.2022
Španski teniser plasirao se u polufinale , pošto je u pet setova savladao Kanađanina . Na taj način Nadal je došao na dva koraka od osvajanja istorijske 21. grend slem titule, a u borbi za finale sastaće se sa boljim iz duela Mateo Beretini - Gael… »
Đoković i Federer u očaju: Rafael Nadal "vara" i piše istoriju

Đoković i Federer u očaju: Rafael Nadal "vara" i piše istoriju

Večernje novosti 25.01.2022
Foto: AP A sada, spletom nesrećnih okolnosti, pogotovo po Novaka Đokovića, Španac ima istorijsku šansu da osvoji 21. grend slem i pobegne Srbinu i Rodžeru, koji su na 20 titula na najvećim turnirima. Naime, Rafael Nadal je posle velike borbe u pet… »
Nadal posle pet setova u polufinalu Australijan opena

Nadal posle pet setova u polufinalu Australijan opena

Novi magazin 25.01.2022
Španski teniser Rafael Nadal plasirao se danas u polufinale Otvorenog prvenstva Australije u Melburnu, pošto je pobedio 14. igrača sveta Kanađanina Denisa Šapovalova posle pet setova, 6:3, 6:4, 4:6, 3:6, 6:3. Peti teniser sveta pobedio je posle… »
Pet sati gladijatorske borbe, skandal, prozivke i trijumf Nadala: Španac u polufinalu, nastavlja pohod ka istoriji!

Pet sati gladijatorske borbe, skandal, prozivke i trijumf Nadala: Španac u polufinalu, nastavlja pohod ka istoriji!

Sportal blic 25.01.2022
Spektakularan meč odigrali su Denis Šapovalov i Rafael Nadal u četvrtfinalu Australijan opena, a na kraju je u trileru nakon pet setova slavio španski teniser, koji se tako plasirao u polufinale i nastavio bajku o 21. grend slem turniru i ulasku u… »
Nadal preživeo! Otišao u wc, pa odjednom proigrao: Rafa je bio na ivici, a sad je na dve pobede do 21. grend slema!

Nadal preživeo! Otišao u wc, pa odjednom proigrao: Rafa je bio na ivici, a sad je na dve pobede do 21. grend slema!

Mondo 25.01.2022
Bio je u nokdaunu posle gubitka trećeg i četvrtog seta, ali je na kraju uspeo da savlada Denisa Šapovalova i plasira se u polufinale Australijan opena. Bio je u nokdaunu posle gubitka trećeg i četvrtog seta, ali je na kraju uspeo da savlada Denisa… »
Nadal se kockao, pa savladao Šapovalova

Nadal se kockao, pa savladao Šapovalova

N1 Info 25.01.2022
Rafael Nadal je u polufinalu Melburna. Šesti igrač sveta je posle velike borbe i ispuštena dva seta viška, ipak na kraju savladao Denisa Šapovalova 6:3, 6:4, 4:6, 3:6, 6:3. Očekivalo se da će Kanađanin biti ravnopravan rival Špancu, ali to… »

Vesti dana »