Повезане вести

Смех до суза Бечић, Мило и Криви поднели иницијативу за "смену грађана"!

Смех до суза Бечић, Мило и Криви поднели иницијативу за "смену грађана"!

Ало 25.01.2022
Да су грађани чешће на висини на задатка од политичара, како воле поједини међу њима да кажу за себе, из „прве лиге“, доказ је и оригинална иницијатива која осликава односе на релацији институције – грађани. Наиме… »
Министарки прете одузимањем пасоша Напади на Весну Братић због изјаве да Владу руше они који неће потписати Темељни…

Министарки прете одузимањем пасоша Напади на Весну Братић због изјаве да Владу руше они који неће потписати Темељни…

Ало 25.01.2022
Порука министарке просвете, културе, науке и спорта Весне Братић са протестног скупа у Подгорици о томе ко руши и због чега актуелну владу поново је усталасала политичке страсти у Црној Гори. Категорична је да је у току… »
Министарки прете одузимањем пасоша: Напади на Весну Братић због изјаве да Владу руше они који неће потписати Темељни…

Министарки прете одузимањем пасоша: Напади на Весну Братић због изјаве да Владу руше они који неће потписати Темељни…

Вечерње новости 25.01.2022
Фото Скупштина ЦГ - Дуго сам ћутала јер сам поштовала владајућу већину која је гласала за мене. Да ли врхушка СНП-а мисли да су они већи, бољи и часнији људи од Здравка Кривокапића? И да ће они са Драгињом Вуксановић… »

Вести дана »