Povezane vesti

Džabe si ostavio sve zbog nje, nikada neće biti sa tobom napolju! Zadrugari žestoko urnisali Gruju, on nije znao šta ga je…

Džabe si ostavio sve zbog nje, nikada neće biti sa tobom napolju! Zadrugari žestoko urnisali Gruju, on nije znao šta ga je…

Alo 28.01.2022
Nisu ga štedeli ni malo. - U toku emisije "Gledanja snimaka", zadrugari su pogledali klip prepiranja Milane Šarac i Nikole Grujića, u kome ona govori da ne želi više da razgovara sa njim. - On je tad prišao da mi kaže kako je Janjuš nešto blatio… »
Sudar titana! Car naveo kako bi se Dejan ponašao da nije u Zadruzi, a Dragojević mu žestoko odbrusio!

Sudar titana! Car naveo kako bi se Dejan ponašao da nije u Zadruzi, a Dragojević mu žestoko odbrusio!

Alo 28.01.2022
Pokazao zube! U toku emisije "Gledanje snimaka", voditelj Milan Milošević najavio je zadrugarima naredni klip na kom su imali priliku da vide druženje Aleksandre Nikolić i Dejana Dragojevića u njenom krevetu i njihov razgovor u kojem joj se Dejan… »
Bivši se ne smiruju! Tara i Ša ratuju i nakon raskida, jedno drugom zamerili ovo, a onda pale i pretnje: Znate da sam…

Bivši se ne smiruju! Tara i Ša ratuju i nakon raskida, jedno drugom zamerili ovo, a onda pale i pretnje: Znate da sam…

Alo 28.01.2022
Netrepeljivost između njih ne prestaje! U toku emisije Gledanje snimaka sa Milanom Miloševićem na narednom snimku koji je pušten Tara Simov je razgovarala sa Mikijem Đuričićem o Nenadu Aleksiću Ša i ponovo ga predstavila kao psihopatu. Ša je… »

Vesti dana »