Povezane vesti
Beograđanka ponovo najmodernija Vesić: Završena rekonstrukcija najpoznatijeg oblakodera, sija u punom sjaju
Alo 03.02.2022
Rekonstrukcija Beograđanke završena je ovih dana, a zgrada će biti useljena do marta kada će biti otvorena, rekao je zamenik gradonačelnika Goran Vesić. Istakao je da je Beograđanka ponovo najmodernija poslovna zgrada i ponos glavnog grada, kao što je… »
Tri razglednice Beograda u novom ruhu: Zgrade koje su bledele postaće novi simboli, radovi uveliko traju
Telegraf 03.02.2022
Beograđanka i Beobanka koliko god bili simboli grada, bledeli su i tonuli u vremenu. Upravo je završena rekonstrukcija Beograđanke, a zgrada će biti useljena do marta kada će biti otvorena. Sa svojih 101 metrom i 23 sprata više nije najviša zgrada u… »
Vesti dana »

"Stvara se mržnja među građanima": Tenzije u zemlji se ne smiruju, gde bi mogle da nas odvedu: "Srbija kao automobil na nizbrdici, bez kočnica"
Blic pre 57 minutajoš 123 povezane

Neredi u Srbiji: Policija pretukla momka u Valjevu, demolirane prostorije SNS
BBC News pre 1 satjoš 43 povezane

Momirović i Vesić u kućnom pritvoru: Kazna pritvora preinačena, nije poznat razlog
Radio 021 pre 1 satjoš 22 povezane

Otac pretučenog mladića iz Valjeva: Policija ga je tukla i na ulici i u stanici
Radio 021 pre 5 satijoš 6 povezanih

U junu prijavljena izgradnja 2.960 stanova, prosečna površina – 72,4 kvadrata
Jugmedia pre 4 satijoš 29 povezanih