Povezane vesti

Rat ne prestaje Dalila i Car nastavili sa svađom, Dragojevićka urlala da ne želi da ga vidi!

Rat ne prestaje Dalila i Car nastavili sa svađom, Dragojevićka urlala da ne želi da ga vidi!

Alo 04.02.2022
Ne može da mu oprosti! U toku je emisija "Gledanje snimaka", a Jovana Tomić Matora je otišla, pa su Filip Car i Dalila Dragojević nastavili sukob. Foto: Youtube/Printscreen - Ja sam kriv 100% i nisam navikao da imam takve reakcije. - To se kaže onda… »
Ti si zlo! Car nastavio da uhodi Dalilu, Filip i Dragojevićka se ne smiruju nakon jučerašnje svađe

Ti si zlo! Car nastavio da uhodi Dalilu, Filip i Dragojevićka se ne smiruju nakon jučerašnje svađe

Alo 04.02.2022
Ne zna šta hoće. U toku je emisija "Gledanje snimaka", a Filip Car je ponovo prišao Dalili Dragojević, pa su nastavili raspravu u garderoberu. Foto: Youtube/Printscreen - Ja ti ne mogu pomoći - rekla je Dalila. - Ne znam šta se dešava. Gledam… »
Manji od makovog zrna Car priznao da se Dalila promenila, ubeđuje je da mu se vrati

Manji od makovog zrna Car priznao da se Dalila promenila, ubeđuje je da mu se vrati

Alo 04.02.2022
Ne ispušta je. U toku je emisija "Gledanje snimaka", a Dalila Dragojević otišla je do hotela "Zadruga" u kom je sušila kosu, pa je došao Filip Car. Tom prilikom oni su ušli u još jedan sukob. Foto: Youtube/Printscreen - Jao bede majko moja, kako se… »
Dalila i Car brutalno zaratili, ori se soba! Žestoke uvrede pljuštale na sve strane, a onda je Dragojevićka otkrila šta joj…

Dalila i Car brutalno zaratili, ori se soba! Žestoke uvrede pljuštale na sve strane, a onda je Dragojevićka otkrila šta joj…

Alo 04.02.2022
Haos ne prestaje! U toku je emisija "Gledanje snimaka", a Filip Car ne odustaje od povratka Dalile Dragojević, pa je usledila žestoka rasprava. - Mene nije moj otac udario, pa nećeš ni ti. Ne zanima me bre - rekla je Dalila. - U pravu si. Kad se ti… »

Vesti dana »