Povezane vesti

Vesić potvrdio da je zamenik šefa izbornog štaba: Cilj – ubedljiva pobeda SNS

Vesić potvrdio da je zamenik šefa izbornog štaba: Cilj – ubedljiva pobeda SNS

N1 Info 06.02.2022
Zamenik gradonačelnika Beograda i član predsedništva SNS-a Goran Vesić potvrdio je da ga je predsednik stranke Aleksandar Vučić predložio za zamenika šefa Izbornog štaba naprednjaka. „Za mene je velika čast što je predsenik Vučić predložio… »
Goran Vesić potvrdio: Biću zamenik šefa izbornog štaba SNS

Goran Vesić potvrdio: Biću zamenik šefa izbornog štaba SNS

Blic 06.02.2022
Zamenik gradonačelnika Beograda i član Predsedništva SNS-a Goran Vesić potvrdio je danas da ga je predsednik stranke Aleksandar Vučić predložio za zamenika šefa Izbornog štaba naprednjaka. - Za mene je velika čast što je predsenik Vučić… »
Vesić: Biću Vučićev zamenik u izbornom štabu

Vesić: Biću Vučićev zamenik u izbornom štabu

Nova 06.02.2022
Zamenik gradonačelnika Beograda i član Predsedništva SNS-a Goran Vesić potvrdio je danas da ga je predsednik stranke Aleksandar Vučić predložio za zamenika šefa Izbornog štaba naprednjaka. „Za mene je velika čast što je predsednik Vučić… »
Goran Vesić potvrdio: Biću zamenik šefa izbornog štaba SNS

Goran Vesić potvrdio: Biću zamenik šefa izbornog štaba SNS

Srbija danas 06.02.2022
Zamenik gradonačelnika Beograda i član Predsedništva SNS-a Goran Vesić potvrdio je danas da ga je predsednik stranke Aleksandar Vučić predložio za zamenika šefa Izbornog štaba naprednjaka. - Za mene je velika čast što je predsenik Vučić… »
Potvrđeno pisanje Nova.rs: Vesić zamenik šefa izbornog štaba naprednjaka

Potvrđeno pisanje Nova.rs: Vesić zamenik šefa izbornog štaba naprednjaka

Nova 06.02.2022
Član Predsedništva Srpske napredne stranke (SNS) i zamenik gradonačelnika Beograd Goran Vesić izabran je na nedavnoj sednici rukovodstva naprednjaka za zamenika šefa izbornog štaba. Kako pišu danas Večernje novosti, Vesića je za svoju „desnu… »
Novosti: Vesić je izabran za Vučićevog zamenika u izbornom štabu SNS

Novosti: Vesić je izabran za Vučićevog zamenika u izbornom štabu SNS

N1 Info 06.02.2022
Član Predsedništva Srpske napredne stranke (SNS) i zamenik gradonačelnika Beograd Goran Vesić izabran je na nedavnoj sednici rukovodstva naprednjaka za zamenika šefa izbornog štaba, objavile su Večernje novosti. Kako piše list, Vesića je za svoju… »
Vesić zamenik Vučića na mestu šefa izbornog štaba naprednjaka

Vesić zamenik Vučića na mestu šefa izbornog štaba naprednjaka

Radio 021 06.02.2022
Član Predsedništva Srpske napredne stranke (SNS) i zamenik gradonačelnika Beograd Goran Vesić izabran je na nedavnoj sednici rukovodstva naprednjaka za zamenika šefa izbornog štaba. Kako pišu Večernje novosti, Vesića je za svoju "desnu ruku" u… »
Mediji: Vesić zamenik Vučića kao šefa izbornog štaba naprednjaka

Mediji: Vesić zamenik Vučića kao šefa izbornog štaba naprednjaka

Radio sto plus 06.02.2022
Kako pišu danas Večernje novosti, Vesića je za svoju „desnu ruku“ u kampanji predložio lider stanke Aleksandar Vučić, koji je šef izbornog štaba SNS-a. To konkretno podrazumeva da Vesić u odsustvu predsednika partije koordinira sve izborne… »

Vesti dana »