Povezane vesti

Otkrio istinu o odnosu sa dalilinim roditeljima Dejan progovorio o životu u Bosni, pa otkrio zbog čega se gorko kaje!

Otkrio istinu o odnosu sa dalilinim roditeljima Dejan progovorio o životu u Bosni, pa otkrio zbog čega se gorko kaje!

Alo 06.02.2022
Prisetio se teških, ali i lepih trenutaka. Učesnik Zadruge 5 Dejan Dragojević u razgovoru sa Nemanjom Vujičićem u emisiji ''Premijera - Vikend specijal'' govorio je o svim gorućim temama kada je njegov život u pitanju. Između iostalog, Dejan je… »
To je poniženje za mene Dejan isprozivao Cara, pa progovorio da li je Davidu pokušao da otme devojku!

To je poniženje za mene Dejan isprozivao Cara, pa progovorio da li je Davidu pokušao da otme devojku!

Alo 06.02.2022
Nije mu bilo lako! Dejan Dragojević danas je gost u emisiji "Premijera - Vikend specijal". On je u razgovoru sa Nemanjom Vujičićem progovorio o svom odrastanju i odnosu sa porodicom, sa kojom nije bio u kontatu pet godina, zbog braka sa Dalilom… »
Pet godina sam tužan, okrenuo sam se od onih koji su me iz pelena podigli Dejan grcao u suzama dok je pričao o porodici i…

Pet godina sam tužan, okrenuo sam se od onih koji su me iz pelena podigli Dejan grcao u suzama dok je pričao o porodici i…

Alo 06.02.2022
Srceparajuća ispovest! Dejan Dragojević danas je gost u emisiji "Premijera - Vikend specijal". On je u razgovoru sa Nemanjom Vujičićem progovorio o svom odrastanju i odnosu sa porodicom, sa kojom nije bio u kontatu pet godina, zbog braka sa Dalilom… »

Vesti dana »