Povezane vesti

Đilasov kandidat Ponoš: Bio sam u Vojsci koja je ratovala protiv NATO, a onda sam se školovao na NATO koledžima" (video)

Đilasov kandidat Ponoš: Bio sam u Vojsci koja je ratovala protiv NATO, a onda sam se školovao na NATO koledžima" (video)

Večernje novosti 08.02.2022
Foto: Printskrin/Twitter/Detektor laži - Istorija mog odnosa sa NATO počela je tako što sam bio u vojsci koja je ratovala protiv NATO, a posle toga sam se školovao u NATO koledžima" - rekao je Ponoš. BIO U VOJSCI KOJA JE RATOVALA PROTIV NATO-a A… »
"Vi ste paščad puštena sa lanca" Đilasov kandidat nastavio da vređa građane Srbije

"Vi ste paščad puštena sa lanca" Đilasov kandidat nastavio da vređa građane Srbije

Alo 08.02.2022
Đilasov kandidat za gradonačelnika Beograda Vladeta Janković nastavio je da vređa građane Srbije koji ne misle isto kao on. Janković se prvo smejao dok je Goran Marković vređao meštane Marinkove Bare, a danas vređa one koji su osudili tu izjavu… »
Đilasov kandidat Janković vređa političke protivnike: To je botovska banda, paščad puštena s lanca (video)

Đilasov kandidat Janković vređa političke protivnike: To je botovska banda, paščad puštena s lanca (video)

Večernje novosti 08.02.2022
Foto: Printskrin/Twitter/Detektor laži - Marinkova Bara je uzrečica koju je zloupotrebila naprednjačka botovska banda, to su paščad puštena sa lanca - naveo je Janković u jednom jutarnjem programu. ĐILASOV VLADETA VREĐA LJUDE! Đilasov Vladeta… »
Đilasov Vladeta Janković vređa LJUDE: "To su paščad puštena sa lanca..." (video)

Đilasov Vladeta Janković vređa LJUDE: "To su paščad puštena sa lanca..." (video)

Srbija danas 08.02.2022
Vladeta Janković ne prestaje da vređa ljude. Đilasov Vladeta Janković se prvo smejao dok je Goran Marković vređao meštane Marinkove Bare a danas vređa one koji su osudili tu izjavu: - Marinkova Bara je uzrečica koju je zloupotrebila naprednjačka… »

Vesti dana »