Povezane vesti

Kon žali što nije imao priliku da razgovara sa Đokovićem o vakcinaciji

Kon žali što nije imao priliku da razgovara sa Đokovićem o vakcinaciji

Politika 08.02.2022
Epidemiolog i član Kriznog štaba Predrag Kon izjavio je danas da je za obaveznu vakcinaciju protiv korona virusa, ali ne kao što je to urađeno u Austriji. „Kod nas je rečeno da je to protivustavno i ostavljeno je kao nerazjašnjena tema”, rekao… »
Kon o Đokoviću: “Jasno je šta ja mislim, žao mi je što nisam uticao na njega”

Kon o Đokoviću: “Jasno je šta ja mislim, žao mi je što nisam uticao na njega”

Nedeljnik 08.02.2022
Printscreen/YouTube/Novo jutro Epidemiolog Predrag Kon rekao je nije baš u duhu međunarodnog zdravstvenog pravilnika “odluka australijskih vlasti da ne puste u zemlju Novaka Đokovića. „Što se vakcinacije tiče, ostajem na tome. Jasno je šta ja… »
Kon ne menja stav o Đokoviću i vakcini: Žao mi je što nisam mogao da mu objasnim

Kon ne menja stav o Đokoviću i vakcini: Žao mi je što nisam mogao da mu objasnim

N1 Info 08.02.2022
Epidemiolog Predrag Kon smatra da "nije baš u duhu međunarodnog zdravstvenog pravilnika“ to što Novaka Đokovića australijske vlasti nisu pustile u zemlju. „Što se vakcinacije tiče, ostajem na tome. Jasno je šta ja mislim, poštujem šta on… »
Kon: Realno da do kraja godine korona neće biti pretnja kakva je sada

Kon: Realno da do kraja godine korona neće biti pretnja kakva je sada

N1 Info 08.02.2022
Epidemiolog Predrag Kon izjavio je da "polako izlazimo iz maksimuma", što se tiče broja novozaraženih koronavirusom, kao i da može da se kaže da je realno da do kraja godine virus više neće predstavljati pretnju kakva je sada. Kon je za televiziju… »
Predrag Kon o Novaku Đokoviću i vakcinaciji: Poštujem njegovo mišljenje

Predrag Kon o Novaku Đokoviću i vakcinaciji: Poštujem njegovo mišljenje

Radio 021 08.02.2022
Epidemiolog Predrag Kon smatra da "nije baš u duhu međunarodnog zdravstvenog pravilnika" to što Novaka Đokovića australijske vlasti nisu pustile u zemlju. "Što se vakcinacije tiče, ostajem na tome. Jasno je šta ja mislim, poštujem šta on misli… »
Upozorenje doktora kona - nemojte da prokockamo ovih 9 dana! Posebno nagrdio jednu grupu, ali je veliki optimista

Upozorenje doktora kona - nemojte da prokockamo ovih 9 dana! Posebno nagrdio jednu grupu, ali je veliki optimista

Mondo 08.02.2022
Doktor Kon rekao da je veoma značajno što đaci ovih dana ne idu u školu, jer se virus masovno širi među decom. Doktor Kon rekao da je veoma značajno što đaci ovih dana ne idu u školu, jer se virus masovno širi među decom. Epidemiolog Predrag… »
Dr Kon o stelt omikronu i noletu: Prenosi se 1,5 puta lakše nego običan omikron!

Dr Kon o stelt omikronu i noletu: Prenosi se 1,5 puta lakše nego običan omikron!

Kurir 08.02.2022
Rekao da se zalaže za obaveznu vakcinaciju, koja bi se odnosila na "zdravstvene radnike i određene profesije koje obavljaju kontakt sa ljudima, da ne bi oni zaražavali svoje pacijente" BEOGRAD - Epidemiolog Predrag Kon izjavio je danas da "polako… »
Kon: Realno je da do kraja godine virus više neće biti opasnost kao sada

Kon: Realno je da do kraja godine virus više neće biti opasnost kao sada

Nova 08.02.2022
Epidemiolog Predrag Kon izjavio je danas da "polako izlazimo iz maksimuma", što se tiče broja novozaraženih korona virusom, kao i da može da se kaže da je realno da do kraja godine virus više neće predstavljati pretnju kakva je sada. Kon je za… »
Kon: Jedini stvarni izlaz iz epidemije korona virusa je vakcinacija

Kon: Jedini stvarni izlaz iz epidemije korona virusa je vakcinacija

Nova 08.02.2022
Epidemiolog Predrag Kon izjavio je danas da "polako izlazimo iz maksimuma", što se tiče broja novozaraženih korona virusom, kao i da može da se kaže da je realno da do kraja godine virus više neće predstavljati pretnju kakva je sada. Kon je za… »
Kon ostao pri stavu o Novakovoj vakcinaciji, prokomentarisao i deportaciju

Kon ostao pri stavu o Novakovoj vakcinaciji, prokomentarisao i deportaciju

Nova 08.02.2022
Epidemiolog Predrag Kon prokomentarisao je deportaciju Novaka Đokovića iz Australije. Na pitanje da prokomentariše ponašanje australijskih vlasti prema Novaku Đokoviću, koji je deportovan, Kon je rekao da „nije baš u duhu međunarodnog… »
Doktor Kon o novom soju korone Stelt se lakše prenosi nego običan omikron

Doktor Kon o novom soju korone Stelt se lakše prenosi nego običan omikron

Alo 08.02.2022
Epidemiolog Predrag Kon, član Kriznog štaba za borbu protiv korona virusa izjavio je jutros da se stelt podvarijanta koja je juče otkrivena kod nas, 1, 5 put lakše prenosi nego običan omikron. - Omikron je doživeo mutacije na spajk proteinu koji mu… »
“Lakše se prenosi od omikron soja, ne znamo kako će uticati na epidemiju”: Dr Kon o stelt varijanti kovida, koja je juče…

“Lakše se prenosi od omikron soja, ne znamo kako će uticati na epidemiju”: Dr Kon o stelt varijanti kovida, koja je juče…

Nedeljnik 08.02.2022
Foto Igor Pavićević Epideiolog Predrag Kon, član Kriznog štaba za borbu za suzbijanje zaraze koronavirusa je izjavio da se stelt podvarijanta omikron soja, koja je juče registrovana u Srbiji, 1, 5 puta lakše prenosi nego običan omikron soj… »

Vesti dana »