Povezane vesti

Car lomi i razbija zbog dalile! Nakon žestoke svađe, Car izgubio živce, staklo letelo po Beloj kući!

Car lomi i razbija zbog dalile! Nakon žestoke svađe, Car izgubio živce, staklo letelo po Beloj kući!

Alo 12.02.2022
Car u naletu besa gađao ogledalo komadom nameštaja, a ogledalo se razbilo. Dalila Dragojević i Filip Car su u "Zadruzi" večeras započeli raspravu zbog učestalih zahteva koje Car ima za Dalilu, te je ona izjavila da ne želi da mu bude kućna… »
Nisam ti ja kućna pomoćnica! Filip i Dalila u novom okršaju zbog njegovog ponašanja, ori se Bela kuća!

Nisam ti ja kućna pomoćnica! Filip i Dalila u novom okršaju zbog njegovog ponašanja, ori se Bela kuća!

Alo 12.02.2022
Dalila pridikovala Filipu zbog njegove aljkavosti. Dalila Dragojević i Filip Car su svoju raspravu otpočeli oko učestalih zahteva koje Car ima za Dalilu u toku pet minuta. Dalila ne želi da bude kućna pomoćnica i pridikuje Filipu za njegovu… »
Njihova ljubav boli! Dalila i Car progovorili o svojim trenutnim problemima, a onda se sa Viki dotakli Marka, pa joj dali savet…

Njihova ljubav boli! Dalila i Car progovorili o svojim trenutnim problemima, a onda se sa Viki dotakli Marka, pa joj dali savet…

Alo 12.02.2022
Dele savete. Dalila Dragojević i Filip Car nakon nikad slobodnijeg vođenja ljubavi došli su u pušionicu i žalili se jedno drugom na bolove. Razgovor je prekinula Viktorija Mitrović koja se ponovo žalila na svog dečka. - Sve me boli - rekao je Car… »
Hladan tuš! Car probudio Dalilu kako bi dobio nežnost, a ona ga žestoko oladila!

Hladan tuš! Car probudio Dalilu kako bi dobio nežnost, a ona ga žestoko oladila!

Alo 12.02.2022
Nije se nadao ovome! Filip Car je legao pored Dalile Dragojević, ali nije dugo izdražao, te je pokušao da razbudi svoju devojku koja mu je odmah odbrusila: - Skloni se! Izdrao si se! Pusti me da ležim - rekla mu je Dalila. PrintScreen YouTube/Zadruga… »

Vesti dana »