Povezane vesti
Turska će smanjiti porez na osnovne namirnice zbog inflacije
Danas 12.02.2022
Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan najavio je smanjenje poreza na osnovne namirnice za sedam odsto pošto je Turska suočena sa visokom stopom inflacije, preneo je večeras Radio slobodna Evropa (RSE). Njegova odluka biće objavljena u Službenom glasniku… »
Turska smanjuje PDV na osnovne namirnice: Erdogan - Nećemo dozvoliti da inflacija uništi našu naciju
Večernje novosti 12.02.2022
Foto: Tanjug/AP Erdogan rekao je da će porez na dodatu vrednost biti smanjen na jedan, sa osam procenata, na kupovinu hrane, preneo je Rojters. NJegova odluka biće objavljena u Službenom glasniku i stupiće na snagu u ponedeljak. Erdogan je rekao da… »
Vesti dana »
Strani radnici imaju ista prava kao naši: Nepalci se sele iz kragujevačkog naselja nakon jezivog protesta grupe ekstremista, hitno potreban plan zbog ksenofobije
Blic pre 48 minutajoš 1 povezana
Ulazak u 2026. bez rešenja za NIS! Koliko dugo Srbija može na rezervama? (video)
Blic pre 28 minutajoš 1 povezana
Dan posvećen Svetom Alimpiju Stolpniku, iscelitelju i zaštitniku stočara
RTS pre 33 minutajoš 1 povezana




