Povezane vesti

Neverovatan snimak sa ade: Mladić i dve devojke se kupaju u februaru - prolaznici šokirani (video)

Neverovatan snimak sa ade: Mladić i dve devojke se kupaju u februaru - prolaznici šokirani (video)

Večernje novosti 12.02.2022
Foto: Printscreen/Instagram/Moj Beograd Ipak, neki su danas otišli i korak dalje. Tako se na društvenim mrežama pojavio snimak kupanja u Adi Ciganliji, koja je, kako do juče, bila zaleđena. Dva momka i jedna devojka ušli su u i dalje led ledenu… »
Mladić napravio haos u beogradskom kafiću: Rušio sve pred sobom, pa mirno izašao (video)

Mladić napravio haos u beogradskom kafiću: Rušio sve pred sobom, pa mirno izašao (video)

Blic 12.02.2022
Snimak na kome se vidi incident u jednom kafiću u Beogradu objavljen je danas na društvenim mrežama. Naime, na videu načinjenom u Beo šoping centru u Vojislava Ilića u Šumicama, jedan mladić je iz čista mira počeo da baca inventar. Kako prenosi… »
Drama u beogradskom kafiću: Mladić rušio sve pred sobom, demolirao lokal (video)

Drama u beogradskom kafiću: Mladić rušio sve pred sobom, demolirao lokal (video)

Večernje novosti 12.02.2022
Foto: Instagram/Moj Beograd "Sedeo je i pio kafu, ustao u jednom trenutku i samo počeo da baca sve", navodi se u opisu snimka na Instagram profilu "Moj Beograd". Na snimku se može primetiti da je u kafiću nastao opšti haos, na podu su se našle čaše… »

Vesti dana »