Povezane vesti

PONOŠ se eliminisao iz izborne trke Velika greška Đilasovog kandidata

PONOŠ se eliminisao iz izborne trke Velika greška Đilasovog kandidata

Alo 13.02.2022
Ljiljana Smajlović komentarisala je danas za TV Prva stav koji je o NATO izneo Đilasov kandidat za predsednika Zdravko Ponoš. - Za mene svaki predsednički kandidat treba da kaže da li je za NATO jer je za mene to eliminatorna stvar! Ponošev odgovor… »
"PONOŠ za NATO kaže nikad NE reci nikad - MENI je SVE JASNO" Ljiljana ogorčena ponašanjem Zdravka Ponoša - ljubitelja NATO…

"PONOŠ za NATO kaže nikad NE reci nikad - MENI je SVE JASNO" Ljiljana ogorčena ponašanjem Zdravka Ponoša - ljubitelja NATO…

Srbija danas 13.02.2022
Ljljana Smajilović je gostujući u emisiji na Prva TV, otkrila šta mislio na Zdravku Ponošui koji kada se spomene NATO on reaguje kao da su nam to prijatelji, a ne oni koji su nas ubijali davne 1999. - Za mene svaki predsednički kandidat treba da… »
Kada PONOŠ kaže za NATO "nikad ne reci nikad", MENI je SVE JASNO Ljiljana Smajlović prozrela Đilasovog pulena - čovek ne…

Kada PONOŠ kaže za NATO "nikad ne reci nikad", MENI je SVE JASNO Ljiljana Smajlović prozrela Đilasovog pulena - čovek ne…

Alo 13.02.2022
Novinarka Ljiljana Smajlović govorila je u emisiji "Jutro" na "TV Prva", gde je đilasovskog predsedničkog kandidata bliskog NATO alijansi okarakterisala kao čoveka koji ne ulica poverenje. "Za mene svaki predsednički kandidat treba da kaže da li je… »

Vesti dana »

Opozicija: Litijum je cena za izbornu krađu

Opozicija: Litijum je cena za izbornu krađu

N1 Info pre 2 satajoš 22 povezane
Engleski navijači napali pristalice Srbije u Gelzenkirhenu

Engleski navijači napali pristalice Srbije u Gelzenkirhenu

Euronews pre 12 minutajoš 49 povezanih
Bajramska hutba Predsjednika Mešihata

Bajramska hutba Predsjednika Mešihata

IndeksOnline pre 8 satijoš 20 povezanih
Fudbaleri Srbije igraju večeras protiv Engleske

Fudbaleri Srbije igraju večeras protiv Engleske

RTK pre 35 minutajoš 43 povezane