Povezane vesti

“Nisam antivakser, ali ću žrtvovati trofeje ako budem primoran da se vakcnišem. To je cena koju sam spreman da platim”…

“Nisam antivakser, ali ću žrtvovati trofeje ako budem primoran da se vakcnišem. To je cena koju sam spreman da platim”…

Nedeljnik 15.02.2022
(BETAPHOTO/MILOS MISKOV/MO) Najbolji teniser sveta Novak Đoković rekao je da bi radije propustio naredne takmičenja i brobu za trofeje ukoliko bi bio primoran da se vakcniše protiv koronavirusa, prenosi BBC delove intervjua sa srpskim teniserom… »
Đoković za BBC: Nisam antivakser, ali ću žrtvovati trofeje ako se zahteva vakcina

Đoković za BBC: Nisam antivakser, ali ću žrtvovati trofeje ako se zahteva vakcina

Južne vesti 15.02.2022
BBC Novak Đoković je izjavio da bi u budućnosti radije propustio trofeje u tenisu nego da bude primoran da primi vakcinu protiv kovida-19. U ekskluzivnom intervjuu za BBC, rekao je da ne treba da ga povezuju sa antivakserskim pokretom, ali da podržava… »
Potresna ispovest Novaka: Osećao sam se bespomoćno, pogrešio sam sa intervjuom

Potresna ispovest Novaka: Osećao sam se bespomoćno, pogrešio sam sa intervjuom

Nova 15.02.2022
Novak Đoković je u ekskluzivnom intervjuu za britanski BBC otkrio šta ga je najviše zabolelo u Australiji, ali i kako je bilo boraviti u hotelu "Park", koji u Melburnu nazivaju zatvorom. Najbolji teniser sveta je nakon gotovo mesec dana ćutanja… »
Đoković može da igra na Vimbldonu

Đoković može da igra na Vimbldonu

Vesti online 15.02.2022
Britanski novinar Stjuart Frejzer objavio je da je Novak Đoković trenutno jedini teniser iz Top 100 koji nije vakcinisan. Ipak, i pored toga prema informacijama koje on poseduje, kako sada stvari stoje, Srbin bi mogao da učestvuje na Vimbldonu… »
Novak se konačno oglasio: Neću vakcinu, žrtvovaću trofeje ako mi budu tražili da je primim!

Novak se konačno oglasio: Neću vakcinu, žrtvovaću trofeje ako mi budu tražili da je primim!

Sportal blic 15.02.2022
Pre bi propustio sve trofeje ostatka karijere nego se prisilno vakcinisao protiv kovida, u najnovijem intervjuu je rekao za "BBC" i time jasno pokazao svoj stav. Upitan je bio Novak da li bi žrtvovao učešće na Rolan Garosu i Vimbldonu nakon… »
„Novak im je kamen u cipeli, zapadni mediji bi voleli da ne igra“

„Novak im je kamen u cipeli, zapadni mediji bi voleli da ne igra“

Nova 15.02.2022
Nikola Pilić, čuveni teniski trener i prvi čovek akademije koju je pohađao Novak Đoković, prokomentarisao je Novakov stav o vakcinama. Novak je u intervju istakao da se neće vakcinisati, kao i da je spreman da ne nastupi na Rolan Garosu i Vimbldonu… »
Sjajna vest za Novaka! Đoković može na Vimbldon i nevakcinisan, sve otkrila britanska legenda

Sjajna vest za Novaka! Đoković može na Vimbldon i nevakcinisan, sve otkrila britanska legenda

Večernje novosti 15.02.2022
FOTO: Tanjug Najbolji teniser sveta je otkrio da nema problem da propusti Rolan Garos i Vimbldon bez obzira na to što bi na taj način mogao da izgubi trku sa Rafaelom Nadalom za igrača sa najviše grend slem titula. Ipak, legendarni britanski teniser… »
Korona virus: U Srbiji preminulo još 59 ljudi, u Kanadi se uvodi mogućnost zamrzavanje bankovnih računa demonstrantima…

Korona virus: U Srbiji preminulo još 59 ljudi, u Kanadi se uvodi mogućnost zamrzavanje bankovnih računa demonstrantima…

Danas 15.02.2022
Dok broj zaraženih u Srbiji nastavlja da raste, a stagnira cifra onih koji se odlučuju za vakcinaciju, najbolji teniser sveta Novak Đoković poručuje da bi se odrekao trofeja, ako bi bio primoran da se vakciniše. U Kanadi najavljuju da bi svima koji… »
Glas nade iz Britanije - Novak može na Vimbldon?

Glas nade iz Britanije - Novak može na Vimbldon?

Sportske.net 15.02.2022
Najbolji teniser sveta Novak Đoković rekao je u intervjuu za BBC da će ostati dosledan u nameri da ne primi vakcinu protiv virusa COVID-19, pa makar žrtvovao trofeje. Iako je prošlo manje od mesec dana od deportacije iz Melburna, situacija sa virusom… »
Novak se oglasio nakon intervjua o kome priča cela planeta: Imao je posebnu poruku za sve svoje navijače

Novak se oglasio nakon intervjua o kome priča cela planeta: Imao je posebnu poruku za sve svoje navijače

Mondo 15.02.2022
Srpski teniser podelio je svoje utiske o intervjuu koji je već obišao svet. Srpski teniser podelio je svoje utiske o intervjuu koji je već obišao svet. Srpski teniser Novak Đoković nije se oglašavao gotovo mesec dana pošto je deportovan iz… »
Đoković: Nisam antivakser, ali ću žrtvovati trofeje ako me budu terali da se vakcinišem

Đoković: Nisam antivakser, ali ću žrtvovati trofeje ako me budu terali da se vakcinišem

RTS 15.02.2022
Najbolji teniser sveta dao je za Bi-Bi-Si prvi veliki intervju posle deportacije iz Australije u kojem je otkrio da će žrtvovati trofeje i šansu da postane najbolji u istoriji "belog sporta" ukoliko vakcinacija bude obavezna za nastupe na turnirima… »
Novak je hteo da se distancira od antivaksera! Javio se novinar koji je intervjuisao Đokovića: Znam zašto je ovo uradio!

Novak je hteo da se distancira od antivaksera! Javio se novinar koji je intervjuisao Đokovića: Znam zašto je ovo uradio!

Mondo 15.02.2022
Iz "prve ruke" preneo je utiske o intervjuu sa Novakom Đokovićem koji je urađen u Beogradu. Iz "prve ruke" preneo je utiske o intervjuu sa Novakom Đokovićem koji je urađen u Beogradu. Srpski teniser Novak Đoković nije se oglašavao još od… »
Đoković: Nisam antivakser, ali bih žrtvovao trofeje ukoliko je vakcinacija uslov

Đoković: Nisam antivakser, ali bih žrtvovao trofeje ukoliko je vakcinacija uslov

Sandžak haber 15.02.2022
BEOGRAD – Prvi teniser sveta Novak Djoković rekao je u intervjuu za Bi-Bi-Si (BBC) da bi radije propustio naredne turnire, nego da bude prisiljen da se vakciniše protiv korona virusa.On je u ekskluzivnom intervjuu za britanski javni servis rekao da ga… »
Đoković: Nikad nisam bio protiv vakcinacije, ali spreman sam da žrtvujem turnire zbog svog stava

Đoković: Nikad nisam bio protiv vakcinacije, ali spreman sam da žrtvujem turnire zbog svog stava

Sportski žurnal 15.02.2022
Najbolji teniser sveta Novak Đoković izjavio je da bi radije propustio buduće trofeje nego da bude primoran da primi vakcinu protiv korona virusa. Đoković je u intervjuu za Bi-Bi-Si rekao i da ne treba da se povezuje sa antivakserskim pokretom, ali… »
Đoković: Nisam antivakser, ali ću žrtvovati sve trofeje ako treba

Đoković: Nisam antivakser, ali ću žrtvovati sve trofeje ako treba

Al Jazeera 15.02.2022
Principi donošenja odluka o mom tijelu su važniji od bilo koje titule ili bilo čega drugog, poručio je srbijanski teniser. Srbijanski teniser Novak Đoković izjavio je da bi najradije propustio teniske trofeje u budućnosti nego bio primoran dobiti… »
Đoković: Pre bih žrtvovao trofeje nego da budem primoran da se vakcinišem

Đoković: Pre bih žrtvovao trofeje nego da budem primoran da se vakcinišem

Glas Amerike 15.02.2022
Najbolji teniser sveta Novak Đoković rekao je u intervjuu za BBC da nije protivnik vakcinacije, ali da bi radije preskočio gren slem turnire i odustao od budućih trofeja, nego da bude primoran da se vakciniše. "Da, to je cena koju sam voljan da… »
Đoković: Nisam antivakser, ali bih žrtvovao trofeje ukoliko je vakcinacija uslov

Đoković: Nisam antivakser, ali bih žrtvovao trofeje ukoliko je vakcinacija uslov

IndeksOnline 15.02.2022
BEOGRAD – Prvi teniser sveta Novak Djoković rekao je u intervjuu za Bi-Bi-Si (BBC) da bi radije propustio naredne turnire, nego da bude prisiljen da se vakciniše protiv korona virusa.On je u ekskluzivnom intervjuu za britanski javni servis rekao da ga… »
Đoković za bi-bi-Si: "Spreman sam da žrtvujem sve trofeje"

Đoković za bi-bi-Si: "Spreman sam da žrtvujem sve trofeje"

Pravda 15.02.2022
Novak Đoković, najbolji teniser sveta, poručio je u velikom intervjuu za Bi-Bi-Si da je spreman da žrtvuje velike trofeje ukoliko bude primoran da se vakciniše. Dodao je da nije antivakser, ali da (još) ne želi da primi vakcinu protiv virusa… »
Đoković ekskluzivno prvi put nakon Melburna: Sloboda izbora je najvažnija, odrekao bih se svih trofeja ili bilo čega…

Đoković ekskluzivno prvi put nakon Melburna: Sloboda izbora je najvažnija, odrekao bih se svih trofeja ili bilo čega…

Hot sport 15.02.2022
Novak govorio za BBC o stavovima i dešavanjima u Australiji Prvi reket sveta, Novak Đoković, po prvi put je govorio za medije nakon njegove deportacije iz Australije prošlog januara. On je za BBC istakao da nije antivakser, i da ne odgovara ljude od… »
Novak Đoković: Ako budem primoran da se vakcinišem, odrećiću se trofeja

Novak Đoković: Ako budem primoran da se vakcinišem, odrećiću se trofeja

Noizz 15.02.2022
Novak Đoković je rekao da bi radije žrtvovao buduće teniske trofeje nego da bude primoran da dobije vakcinu protiv korone. U intervjuu za BBC najbolji teniser sveta otkrio je svoj stav o cepivu rekavši da izjavio da ne bi trebalo da ga povezuju sa… »
Djoković: Nisam antivakser, ali bih žrtvovao trofeje ukoliko je vakcinacija uslov

Djoković: Nisam antivakser, ali bih žrtvovao trofeje ukoliko je vakcinacija uslov

Radio sto plus 15.02.2022
Prvobitnom odlukom Sud u Melburnu je poništio odluku vlade, ali je zatim australijski ministar za imigracije odlučio da mu uskrati vizu, jer bi njegovo prisustvo moglo da pokrene „gradjanske nemire i negativno raspoloženje prema vakcinaciji“… »
Ljudi ne znaju zašto sam deportovan, ovo je istina! Novak otvorio dušu, otkrio pravi razlog izbacivanja iz Australije

Ljudi ne znaju zašto sam deportovan, ovo je istina! Novak otvorio dušu, otkrio pravi razlog izbacivanja iz Australije

Mondo 15.02.2022
Novak Đoković je objasnio šta se desilo u Australiji gde su ga maltretirali dve nedelje. Novak Đoković je objasnio šta se desilo u Australiji gde su ga maltretirali dve nedelje. Srpski teniser Novak Đoković potvrdio je u intervjuu za Bi-Bi-Si da… »
Đoković za BBC: Nisam antivakser, ali ću žrtvovati trofeje ako se zahteva vakcina

Đoković za BBC: Nisam antivakser, ali ću žrtvovati trofeje ako se zahteva vakcina

Radio 021 15.02.2022
Teniska zvezda kaže da nije protiv vakcinacije u principu, ali želi da bude „u skladu" sa sopstvenim telom. BBC Novak Đoković je izjavio da bi radnije propustio trofeje u tenisu u budućnosti nego da bude primoran da primi vakcinu protiv kovida-19… »
Đoković: Spreman sam da žrtvujem titule, neću vakcinu, ali nisam antivakser

Đoković: Spreman sam da žrtvujem titule, neću vakcinu, ali nisam antivakser

Nova 15.02.2022
Novak Đoković rekao je da bi radije ispustio buduće teniske trofeje nego da bude primoran da dobije vakcinu protiv koronavirusa. Obraćajući se ekskluzivno za BBC, on je rekao da ne treba da se povezuje sa pokretom protiv vakcine, ali podržava… »
Đoković: Radije bih žrtvovao trofeje nego da budem primoran na vakcinaciju

Đoković: Radije bih žrtvovao trofeje nego da budem primoran na vakcinaciju

Danas 15.02.2022
Najbolji teniser sveta Novak Đoković je u intervjuu za BBC rekao da bi radije propustio buduće teniske trofeje nego da bude primoran da se vakciniše protiv virusa korona. On je rekao da ne treba da se povezuje sa antivakserskim pokretom, ali da… »
Đoković: Nisam antivakser, ali bih žrtvovao trofeje ukoliko je vakcinacija uslov

Đoković: Nisam antivakser, ali bih žrtvovao trofeje ukoliko je vakcinacija uslov

Beta 15.02.2022
Prvi teniser sveta Novak Djoković rekao je u intervjuu za Bi-Bi-Si (BBC) da bi radije propustio naredne turnire, nego da bude prisiljen da se vakciniše protiv korona virusa. On je u ekskluzivnom intervjuu za britanski javni servis rekao da ga ne bi… »
Ekskluziva godine Novak Đoković: "Žrtvovaću trofeje ako me primoraju na vakcinaciju!"

Ekskluziva godine Novak Đoković: "Žrtvovaću trofeje ako me primoraju na vakcinaciju!"

Sportske.net 15.02.2022
Najbolji teniser sveta Novak Đoković rekao je u ekskluzivnom intervjuu za "BBC" da ne želi da bude primoran da primi vakcinu. Govoreći po prvi put za medije od Australijan opena na kojem nije učestvovao, Đoković je rekao da nije antivakserskog… »
Đoković otkrio pravi razlog - Evo zašto je deportovan iz Australije!

Đoković otkrio pravi razlog - Evo zašto je deportovan iz Australije!

Sportske.net 15.02.2022
Najbolji teniser sveta Novak Đoković govorio je u ekskluzivnom intervjuu za "BBC" o svojoj odluci da se ne vakciniše, te deportaciji iz Australije ranije ove godine. Nakon što je govorio o svom ličnom mišljenju o vakcinaciji i odabiru da se ne… »
Prvi veliki intervju Novaka Đokovića: Nisam antivakser, ali ću žrtvovati sve trofeje ako budem primoran na vakcinu

Prvi veliki intervju Novaka Đokovića: Nisam antivakser, ali ću žrtvovati sve trofeje ako budem primoran na vakcinu

Luftika 15.02.2022
Novak Đoković dao je za BBC prvi veliki intervju posle deportacije iz Australije. Najbolji teniser sveta je otkrio da će žrtvovati trofeje i šansu da postane najbolji u istoriji „belog sporta“ ukoliko vakcinacija bude obavezna za nastupe na… »
Đoković: Radije bih žrtvovao trofeje nego da budem primoran na vakcinaciju

Đoković: Radije bih žrtvovao trofeje nego da budem primoran na vakcinaciju

N1 Info 15.02.2022
Najbolji teniser sveta Novak Đoković je rekao da bi radije žrtvovao buduće teniske trofeje nego da bude primoran da dobije vakcinu protiv kovida-19. Đoković je u intervjuu za BBC izjavio da ne bi trebalo da ga povezuju sa antivakserskim pokretom… »
Đoković o obaveznoj vakcinaciji: Principi važniji od trofeja

Đoković o obaveznoj vakcinaciji: Principi važniji od trofeja

Sport klub 15.02.2022
Najbolji teniser sveta Novak Đoković istakao je da nije 'antivakser', ali da bi radije propustio priliku da osvaja trofeje nego da bude primoran da primi vakcinu protiv virusa korona. U razgovoru za BBC, srpski teniser, koji nije primio vakcinu protiv… »
Đoković okončao tišinu: Neću se vakcinisati, spreman sam da platim cenu

Đoković okončao tišinu: Neću se vakcinisati, spreman sam da platim cenu

N1 Info 15.02.2022
Najbolji teniser sveta Novak Đoković istakao je da nije 'antivakser', ali da bi radije propustio priliku da osvaja trofeje nego da bude primoran da primi vakcinu protiv virusa korona. U razgovoru za BBC, srpski teniser, koji nije primio vakcinu protiv… »
Đoković o deportaciji iz Australije: "Ovo je pravi razlog zbog kog su me izbacili iz zemlje"

Đoković o deportaciji iz Australije: "Ovo je pravi razlog zbog kog su me izbacili iz zemlje"

Sportal blic 15.02.2022
Srpski teniser se osvrnuo na dešavanja u Australiji. , a otkrio je i zbog čega je deportovan iz Australije pred početak prvog grend slema u sezoni. Podsetimo, Novaku je početkom januara dva puta oduzimana viza, morao je u hotel za migrante, da bi… »
Neće me prisiliti na vakcinu, žrtvovaću i trofeje! Novak Đoković se konačno oglasio: Ja nisam antivakser!

Neće me prisiliti na vakcinu, žrtvovaću i trofeje! Novak Đoković se konačno oglasio: Ja nisam antivakser!

Mondo 15.02.2022
Srpski teniser Novak Đoković konačno progovorio na temu vakcinacije i haosa u Australiji. Srpski teniser Novak Đoković konačno progovorio na temu vakcinacije i haosa u Australiji. Srpski teniser Novak Đoković nije se oglašavao od kada je… »
Đoković prvi put odgovorio Australiji i ministru, otkrio kako se i dalje oseća

Đoković prvi put odgovorio Australiji i ministru, otkrio kako se i dalje oseća

Nova 15.02.2022
Novak Đoković rekao je da bi radije ispustio buduće teniske trofeje nego da bude primoran da dobije vakcinu protiv koronavirusa, prvi put je govorio i o Australiji. Najbolji teniser sveta dao je veliki intervju za BBC. „Bio sam zaista tužan i… »

Vesti dana »