Повезане вести
Ситуација у Украјини: Шолц и Бајден позивају на будност
Дојче веле 17.02.2022
Запад је јасан: нема знакова повлачења руских трупа из граничних области са Украјином. Немачки канцелар Шолц и председник САД Бајден ситуацију и даље описују као „изузетно озбиљну“. Значајније повлачење трупа Русије није… »
Шолц и Бајден сагласни: Ситауција у Украјини и даље озбиљна
Вечерње новости 17.02.2022
Фото Тањуг/АП Два лидера су нагласила да је потребан „максимални опрез“ , јер засада нема знакова значајног повлачења руских трупа, навео је Хебештрајт у изјави након Шолцовог телефонског разговора са Бајденом који је уследио… »
Вести дана »

Вучић са бин Хамадом: "Срећан и бескрајно захвалан што је дошао у Београд и што ће бити присутан на војној паради"
Блиц пре 4 сатијош 2 повезане

"Били су приморани да побегну": Премијер Естоније тражи консултације по члану 4 НАТО-а због руских авиона: Страхују за територијалну безбедност
Блиц пре 48 минутајош 1 повезана

Делегација Националне гарде Охаја у посети Ратном ваздухопловству Србије
Данас пре 7 сатијош 1 повезана