Povezane vesti

Predsednik Vučić objavio novi spot: Srbija kao devojka koja se bori i koja se opet uspravila (video)

Predsednik Vučić objavio novi spot: Srbija kao devojka koja se bori i koja se opet uspravila (video)

Večernje novosti 20.02.2022
Foto: Instagram Predsednik je u opisu snimka napisao “Zajedno možemo sve”. A post shared by Aleksandar Vučić (@avucic)… »
Pogledajte novi spot o kome priča cela Srbija Predsednik Vučić objavio snimak koji je digao zemlju na noge (video)

Pogledajte novi spot o kome priča cela Srbija Predsednik Vučić objavio snimak koji je digao zemlju na noge (video)

Alo 20.02.2022
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić objavio je danas na svom zvaničnom Instagram profilu novi predizborni spot. U spotu, prepunom patriotskih motiva, Srbija je predstavljena kao devojka, nekad silna ali onda su došli teški dani za njena… »
"Zajedno možemo sve!" - Predsednik Vučić objavio predizborni spot SNS-a uz snažnu poruku (video)

"Zajedno možemo sve!" - Predsednik Vučić objavio predizborni spot SNS-a uz snažnu poruku (video)

Srbija danas 20.02.2022
Predsednik je snimak podelio na Instagramu. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je predizborni spot u kom je Srbija metaforički prikazana kao devojka. Predsednik je u opisu snimka napisao "Zajedno možemo sve". A post shared by… »
Predsednik Vučić poslao snažnu poruku Ja znam da ćemo uspeti jer zajedno možemo sve (foto)

Predsednik Vučić poslao snažnu poruku Ja znam da ćemo uspeti jer zajedno možemo sve (foto)

Alo 20.02.2022
Predsednik Vučić poslao je snažnu poruku građanima. On je objavio video snimak na svom Instagram nalogu "avucic" i istakao da ćemo morati zajedno da radimo još brže i snažnije da bismo deci obezbedili sigurniju budućnost. A post shared by… »

Vesti dana »