Povezane vesti
Kovid u Novom Sadu ima manje od 5.450 ljudi
Radio 021 20.02.2022
U Novom Sadu je manje obolelih od korone u odnosu na juče. Prema podacima Instituta za javno zdravlje Vojvodine, u Novom Sadu ovo oboljenje trenutno ima 5.434 ljudi, što je 163 manje nego juče. U Vojvodini je od korone ukupno obolelo 24.239, što je 441… »
U Vojvodini i dalje vanredno: Najviše obolelih od korone u Novom Sadu
Večernje novosti 20.02.2022
Foto: N.Karlić Najveći broj obolelih su osobe uzrasta 40 do 59 godina a primećuje se jasan porast obolelih u starijim uzrasnim grupama. U strukturi obolelih dominiraju nevakcinisane osobe svih uzrasta, piše Blic. - U ovom trenutku broj registrovanih… »
Vesti dana »
Kreću upozorenja: Ko danas ne iskoristi pad temperature, od nedelje ga čeka novi talas tropskih vrućina
Telegraf pre 34 minutajoš 16 povezanih
Šta uradi, crni Dejane?! Stanković došao do neslavnog evropskog rekorda!
Hot sport pre 19 minutajoš 17 povezanih
„Jeziv teror nad našim narodom!“ Vučević zatražio hitnu reakciju posle prebijanja Srbina kod Zubinog Potoka: Ovo je delo ruku krvnika!
Dnevnik pre 19 minutajoš 12 povezanih
Zemljotres u Kolumbiji: Više od 180 žrtava, hiljade povređenih
BBC News pre 19 minutajoš 10 povezanih



