Povezane vesti

Dalila mi je odsekla ruku, Ne verujem više nikom! Dejan otkrio razloge odvratnog ponašanja prema Aleksandri, napokon pale…

Dalila mi je odsekla ruku, Ne verujem više nikom! Dejan otkrio razloge odvratnog ponašanja prema Aleksandri, napokon pale…

Alo 24.02.2022
Ne zna više šta da radi. U toku je emisija "Pitanja gledalaca", a voditeljka Ivana Šopić naredno pitanje pročitala je Dejanu Dragojeviću. - Kažeš Aleks da ako ti se kaže pogrešna reč, ti prekidaš, a Dalili si ćutao a imala je se*s sa drugim -… »
Problemi u raju! Ana pred svima osudila Anđela zbog nezainteresovanosti, on pokušavao na sve načine da se izvuče!

Problemi u raju! Ana pred svima osudila Anđela zbog nezainteresovanosti, on pokušavao na sve načine da se izvuče!

Alo 24.02.2022
On smatra da ništa nije zgrešio. U toku je emisija "Pitanja gledalaca", a voditeljka Ivana Šopić naredno pitanje pročitala je Anđelu Rankoviću. Ignorišeš Anu kada se posvađate i uopšte se ne trudiš da rešite problem… »
Veliki šef doneo hitnu odluku! Mihić žestoko kažnjen zbog nasrtaja na Đoleta Kralja!

Veliki šef doneo hitnu odluku! Mihić žestoko kažnjen zbog nasrtaja na Đoleta Kralja!

Alo 24.02.2022
Agresivno ponašanje se ne toleriše! U toku emisije "Pitanja gledalaca" Stefan Mihić nije mogao da se suzdrži na provokacije Đoleta Kralja, pa je fizički nasrnuo na njega. PrintScreen YouTube/Zadruga Official Tom prilikom su ga zadrugari žestoko… »
Imam najbolju devojku, živim kao kralj pored nje! Osmakčić svima zapušio usta, nahvalio Viktoriju i priznao da joj ni jedna…

Imam najbolju devojku, živim kao kralj pored nje! Osmakčić svima zapušio usta, nahvalio Viktoriju i priznao da joj ni jedna…

Alo 24.02.2022
Otkrio svoja osećanja. U toku je dnevna emisija Pitanja gledalaca. Novo pitanje bilo je za Viktoriju Mitrović. Da li je moguće da te nije blam kada čuješ da ti se Marko vratio samo zbog pite i intimnih odnosa? - pročitala je Ivana pitanje. - Ne… »
Šok saznanje! Dalila saznala za sve šta je Car pričao njoj iza leđa, pa poludela i napravila opšti haos za crnim stolom!

Šok saznanje! Dalila saznala za sve šta je Car pričao njoj iza leđa, pa poludela i napravila opšti haos za crnim stolom!

Alo 24.02.2022
Nije oduševljena onim što je čula! U toku je emisija "Pitanja gledalaca", a voditeljka Ivana Šopić naredno pitanje pročitala je Filipu Caru. Da li misliš da je u redu da kažeš da bi ostavio Dalilu kad bi ti to rekla majka, a ona je sve ostavila… »

Vesti dana »