Povezane vesti

Urednica BBC Ukrajina: Spakovala sam torbe, uzela sina za ruku i napustili smo Kijev

Urednica BBC Ukrajina: Spakovala sam torbe, uzela sina za ruku i napustili smo Kijev

Južne vesti 25.02.2022
Marta Shokalo Probudila sam se u tri ujutru, proverila vesti i shvatila da sin i ja moramo da napustimo Kijev. Tenkovi su jurišali na Kijev sa severa, ali i iz drugih pravaca. Bilo je jasno da ruska vojska pokušava da opkoli grad i da će uskoro ući u… »
Urednica BBC Ukrajina: Spakovala sam torbe, uzela sina za ruku i napustili smo Kijev

Urednica BBC Ukrajina: Spakovala sam torbe, uzela sina za ruku i napustili smo Kijev

BBC News 25.02.2022
Marta Šokalo, urednica BBC Ukrajine, opisuje kako je donela odluku da napusti glavni grad i utočište potraži na selu. Probudila sam se u tri ujutru, proverila vesti i shvatila da sin i ja moramo da napustimo Kijev. Tenkovi su jurišali na Kijev sa… »
Reporterka N1 u koloni za evakuaciju iz Kijeva: Ljudi i pešice beže

Reporterka N1 u koloni za evakuaciju iz Kijeva: Ljudi i pešice beže

N1 Info 25.02.2022
Novinarska ekipa N1 evakuisala se iz Kijeva. "Tri sata bila su nam potrebna za 15 kilometara, na autoputu tri trake su u potpunosti zakrčene automobilima, a vide se i ljudi koji pešice idu ka zapadu", navela je reporterka N1 Ana Mlinarić. Ona kaže da… »

Vesti dana »