Povezane vesti

Vučić: Hrvatska ima pravo da podiže borbenu gotovost, nama to ne pada na pamet

Vučić: Hrvatska ima pravo da podiže borbenu gotovost, nama to ne pada na pamet

Politika 01.03.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je pravo Hrvatske da podiže borbenu gotovost svojih oružanih snaga, ali i dodao da Srbiji „ne pada na pamet” da takve stvari radi. „Neka rade svoj posao, mi nemamo razloga da podižemo… »
Ogromni pritisci na Srbiju, verujem da ćemo uspeti da odolimo

Ogromni pritisci na Srbiju, verujem da ćemo uspeti da odolimo

RTV 01.03.2022
KUZMIN - Ogromni su pritisci na Srbiju, i biće mnogo teško izdržati ih, poručio je danas predsednik Aleksandar Vučić, ali i izrazio uverenje da će naša zemlja uspeti da odoli svim tim pritiscima, da sačuva zemlju, neukaljanog obraza… »
"Lepo što plenković prati situaciju" Vučić: Trebalo je da ga pozovem na otvaranje radova na auto-putu, sigurno bi bio…

"Lepo što plenković prati situaciju" Vučić: Trebalo je da ga pozovem na otvaranje radova na auto-putu, sigurno bi bio…

Večernje novosti 01.03.2022
Foto: Tanjug/Jadranka Ilić - To je njihovo pravo. Neka rade svoj posao. Mi nemamo razlog da podižemo borbenu gotovost. Ne radimo to predstave radi - poručio je on. Na pitanje da prokomentariše izjavu premijera Hrvatske Andreja Plenkovića da prati… »
Vučić: Pridružićemo se odlukama UN o kršenju teritorijalnog integriteta Ukrajine, za sankcije ne

Vučić: Pridružićemo se odlukama UN o kršenju teritorijalnog integriteta Ukrajine, za sankcije ne

Novi magazin 01.03.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će se Srbija priključiti svim odlukama Generalne skupštine UN o kršenju teritorijalnog integriteta Ukrajine u sukobu sa Rusijom, ali da će odbiti sve one koje se odnose na sankcije Rusiji… »
Vučić: Deonica budućeg autoputa Beograd – Sarajevo gotova do kraja 2023. godine

Vučić: Deonica budućeg autoputa Beograd – Sarajevo gotova do kraja 2023. godine

Nova 01.03.2022
Deonica budućeg autoputa Beograd - Sarajevo od Sremske Rače do Kuzmina biće završena do kraja sledeće godine, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić uoči obeležavanja početka radova na toj deonici, na lokaciji izgradnje petlje i vijadukta… »
Vučić: Ogromni su pritisci na Srbiju, ne podižemo borbenu gotovost

Vučić: Ogromni su pritisci na Srbiju, ne podižemo borbenu gotovost

Vesti online 01.03.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je pravo Hrvatske da podigne borbenu gotovost svoje vojske, ali da Srbija to neće učiniti. – Nemamo razloga da podižemo borbenu gotovost – rekao je Vučić i dodao da to nikada ne radimo predstave… »
Vučić: Hrvatska može da diže borbenu gotovost, mi to nećemo raditi

Vučić: Hrvatska može da diže borbenu gotovost, mi to nećemo raditi

Nova 01.03.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je pravo Hrvatske da podigne borbenu gotovost svoje vojske, ali da Srbija to neće učiniti. „Nemamo razloga da podižemo borbenu gotovost“, rekao je Vučić i dodao da to nikada ne radimo predstave… »

Vesti dana »