Повезане вести

Чупић: Интелектуалци имају посебну обавезу да се политички изјасне

Чупић: Интелектуалци имају посебну обавезу да се политички изјасне

Радио сто плус 04.03.2022
„Ја сам се изјаснио тако што сам подржао кандидатуру Здравка Поноша, односно коалицију ‘Уједињена Србија’. Сматрам да је та коалиција највећа нада када су у питању промене. То је скуп оних оних странака које су… »
Чупић: Интелектуалци имају посебну обавезу да се политички изјасне

Чупић: Интелектуалци имају посебну обавезу да се политички изјасне

Бета 04.03.2022
Професор Факултета политичких наука Универзитета у Београду Чедомир Чупић изјавио је да се придружио тиму кандидата за председника Србије Здравка Поноша зато што сматра да је обавеза сваког градјанина, а посебно… »
Чупић: “Интелектуалци имају посебну обавезу да се политички изјасне. Ја сам то урадио тако што сам подржао Здравка…

Чупић: “Интелектуалци имају посебну обавезу да се политички изјасне. Ја сам то урадио тако што сам подржао Здравка…

Недељник 04.03.2022
Принтсцреен/ИоуТубе/Нова С (Бета) – Професор Факултета политичких наука Универзитета у Београду Чедомир Чупић изјавио је да се придружио тиму кандидата за председника Србије Здравка Поноша зато што сматра да је обавеза… »
Чупић у тиму Поноша: Обавеза је сваког интелектуалца да се изјасни

Чупић у тиму Поноша: Обавеза је сваког интелектуалца да се изјасни

Н1 Инфо 04.03.2022
Професор Факултета политичких наука Универзитета у Београду Чедомир Чупић изјавио је да се придружио тиму кандидата за председника Србије Здравка Поноша зато што сматра да је обавеза сваког грађанина, а посебно… »

Вести дана »