Povezane vesti

"Monstrum je blaga reč za nju": Ispovest Jasminininog sina o brutalnom ubistvu: "Ona je živa, problem je što je u stanu još…

"Monstrum je blaga reč za nju": Ispovest Jasminininog sina o brutalnom ubistvu: "Ona je živa, problem je što je u stanu još…

Blic 05.03.2022
Ne mogu da verujem da je tako nešto mogla da uradi. To jeste moja mama, ali monstrum je blaga reč za nju, ovo je Denis M. (21), najstariji sin Jasmine Stjepanović koja je, kako se sumnja, ubila supruga Sinišu Sjepanovića i danima ga držala u stanu… »
Oglasio se sin jasmine koja je izmasakrirala muža: Nikome nije dala da uđe u sobu strave, pa izmislila jezivu priču

Oglasio se sin jasmine koja je izmasakrirala muža: Nikome nije dala da uđe u sobu strave, pa izmislila jezivu priču

Mondo 05.03.2022
Kada je Denis primetio da Siniše nema, pitao je majku gde je on, a Jasmina je odgovorila da joj je muž u bolnici. Kada je Denis primetio da Siniše nema, pitao je majku gde je on, a Jasmina je odgovorila da joj je muž u bolnici. Denis M. (21) za čiju… »
"Da li bi mama i mene ubila da sam to: Video?" Jasminin sin otkrio kako se ponašala u danima nakon zločina: "Bolje da se…

"Da li bi mama i mene ubila da sam to: Video?" Jasminin sin otkrio kako se ponašala u danima nakon zločina: "Bolje da se…

Blic 05.03.2022
"Osećam se kao da je umrla tu noć. Najveća greška je što sam joj slepo verovao. Ne znam da li će greh ići na moju dušu, ali bolje da se ubila." Ovim rečima potresnu ispovest počinje Denis M. (21), mladić za čiju se majku Jasminu S. veruje da… »

Vesti dana »